Jump to content

Naruto Çizgi Romanları da Geçti

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

güzel birşey olsa izlerdim emin ol mangasını okudum 100.bölüme kadar yine birşey olmuyor yine birşey olmuoyr bak sen aksiyon sevebilirsin ben bir seride öğreti ararım narutoda öğreti olsa da pek fazla değil ve ilerisi hakında 11 yaşındaki biri yerine animeciler tarafından aldığım çoğu duyum ilerde bozduğu yününde sevmediğim bir seriye devam edicek değilim eğer benim aradığım şey olsaydı okuyucusu 13-18 değil daha büyük bir yaş oranına sahip olurdu. Not olarak bana böyle tavsiye atma animelerin çoğunun gidişatı belidir düzeni örgüsü bunun düzeni beli köyün nefretini toplamış bir çocuk köyün saygısını kazanmak istiyor onun dışında bana hangi öğretisi var diyebilirsin sonradan açılıyor gibi yorumlar çocuksu geliyor bana ayrıca birşey demeye hakı yok derken?bak sürekli seni takmadığımdan troller geçerim ama bunu belki anlarsın diye yazıyorum bir yapıtı dizi film anime ne olursa olsun onu iyi yapan aksiyon macera fantastik karakter işleyişi değildir.Sana ne kazandırdığıdır. Bir breaking bad dexter izlerken aksiyon macera bulamazsın ama en iyi yapımlardır bu su götürmez bir gerçek anime de uzun soluklu serilerin babası olan dragon ball'ın öğretileri olan asla pes etme ne olursa olsun iyi kal gibi şeyler her seride olması farz gibi birşeydir bana naruto ırkçılığı gösteriyor sınıf ayrımını gösteriyor diyebilir misin diyorsan buyur de ne diyecen merak ettim

edit=yeni dikatimi çekti da eki kulanmışsın bu ek ile başka birşeyi de geçmiş şimdi de bunu geçmiş anlamı katıyorsun kast etiğin manga olmalı naruto mangası kimseyi geçmedi aksine düşüşe geçti ama tam tersi abd de artı yani çzgir romanları geçti desen daha uygun olur da dersen neyin kafasını yaşıyorsun derler adama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkiye'de Death Note, Naruto, One Piece, Bleach, Berserk gibi mangalar Türkçe bi şekilde satılıyor zaten..

Naruto’nun satışları aldı başını gidiyor. Şubat ayı genelinde Naruto müthiş satış grafiğiyle uzun zaman sonra çizgi romanların satışlarını geçmeyi başaran tek manga oldu. Walking Dead Amerika’da do

Türkiyede satılsa bende alırdım :)

Trolololololo :D Beni takmama kısmını okurken o kadar güldüm ki,eğer silinmiş olmasalardı benle olan konuşmalarına bakmanı söylerdim :) Çizgi roman olarak evet biliyorum,manga olarak değil :) Sana sorduğumuzda ilk 20 bölüm demiştin şu mangayı 100 bölüm okuma nereden çıktı neyse senin bana yaptığın gibi bende sana soru sorardım ama çocukluk olur *-* Bu arada habire yaş konusuna girmenede bayılıyorum,o kadar komiğime gidiyor ki kendimi gintama izliyor gibi hissediyorum :D Şu yaş konusuna girme bence,neden dediğimi anlamadıysan özellikle hiç girme.(not bu dediğimi anlamayıp saçma sapan bir cevap verme,hiç bir şey yazmaman daha iyi olur çok fena trollerim :D ) Şu öğreti falan meselesi one piece güzel animedir sadece zevk olarak sevmiyorum.Senin animede aradığın şeyler farklıdır başkalarının aradığı şeyler farklıdır.Bu yüzden one piecenin çizimine laf edenlere karşı narutoyu aşağılaman zaten bazı şeyleri belli etti.Witchtin dediği gibi çizimi çok detaylı olsa bile birinin gözüne güzel gelmiyorsa orası boştur.Tabi bu herkes için aynı değildir.Bir animeden bir şeyler öğrenmen değil onu uygulayabilmen önemlidir.Ne öğrendiğini bilmem başka animelerden ancak zevklerin ve renklerin tartışılmaz olduğunu öğrenmemişsin yada uygulamıyorsun.

Ki bu animeden değil gerçek hayattan bile öğrenebilecek bir şey.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trolololololo :D/> Beni takmama kısmını okurken o kadar güldüm ki,eğer silinmiş olmasalardı benle olan konuşmalarına bakmanı söylerdim :)/> Çizgi roman olarak evet biliyorum,manga olarak değil :)/> Sana sorduğumuzda ilk 20 bölüm demiştin şu mangayı 100 bölüm okuma nereden çıktı neyse senin bana yaptığın gibi bende sana soru sorardım ama çocukluk olur *-* Bu arada habire yaş konusuna girmenede bayılıyorum,o kadar komiğime gidiyor ki kendimi gintama izliyor gibi hissediyorum :D/> Şu yaş konusuna girme bence,neden dediğimi anlamadıysan özellikle hiç girme.(not bu dediğimi anlamayıp saçma sapan bir cevap verme,hiç bir şey yazmaman daha iyi olur çok fena trollerim :D/> ) Şu öğreti falan meselesi one piece güzel animedir sadece zevk olarak sevmiyorum.Senin animede aradığın şeyler farklıdır başkalarının aradığı şeyler farklıdır.Bu yüzden one piecenin çizimine laf edenlere karşı narutoyu aşağılaman zaten bazı şeyleri belli etti.Witchtin dediği gibi çizimi çok detaylı olsa bile birinin gözüne güzel gelmiyorsa orası boştur.Tabi bu herkes için aynı değildir.Bir animeden bir şeyler öğrenmen değil onu uygulayabilmen önemlidir.Ne öğrendiğini bilmem başka animelerden ancak zevklerin ve renklerin tartışılmaz olduğunu öğrenmemişsin yada uygulamıyorsun.

Ki bu animeden değil gerçek hayattan bile öğrenebilecek bir şey.

ilk olarak sürekli op konusunu açman ve ordan sürekli birşeyler söylemen garip ilk olarak konuyu kavra op'un çizimlerini beğenmeme durum bşaka senin boş demen başka çizim konusunda en yüksek puanı açık ara farkla alan bir mangakanın çizimin beğenmiyorum diyorsan o zevkinden değil anlamadığındandır. İlk olarak şöyle bir durum renk ve zevk mevzusu tartışılmaz bunu sana şöyle açıkladım nesnel ve öznel yargı vardır öznel yargıyı tartışamasın ama nesnel yargıyı tartışırsın bence a animesi bundan iyi dersen öznel değil nesnel olur ben a animesinin bden daha çok seviyorum dersen o öznel olur. Ayrıca benim sorduğum sorunun cevabı bu depil soru basit öğretisi ne senin lafın öğretisini uygulayabiliyor musun bu yargılamadır. Bu lafı etmek için üst düzey bir olgunluğa ulaşman gerekir. Sadece ilk paragrafında bile gülüyorum buna benzetiyorum diyerek amaçsız bir yazı yazmış oluyorsun. Hedef olarak sadece beni yargılayarak sen böylesin sen olgunlaşmamışsın diye sözler sarf ediyorsun ben ise basit olarak yaşın küçük diyorum arada fark budur ben hakaret etmem nesnel yargıları öne sürerim. Bir çöpçüye çöpçü demen hakaret değildir ama bir evsize çöpçü demen hakaretir bunu anlarsın inşalah

ayrıca lütfen trolle dediğin gayet açık ve net yaş mevzusuna girme önceki yazılarında da yaş mevzusuna girmemin nedenini görebilirsin unutma ilk olgunluk mevzusun açan ben değilim yok sen benim gözümde 8 yaşındasın olgunlaşmamışsın öylesin böylesin diyince cevap olarak bunu diyen 11 yaşında diyerek trolledim tabi hemen atladın yine hakaret yine hakaret

hakaret aciz insanların silahıdır.

mümkün olduğunca sana hakaret etmiyorum sana düzgün konuş dediğimde seni büyük olarak değil 8 yaşında olarak görüyorum o yüzden hakaret ediyorum demen ne desem boş sonucunu çıkardı ve poker face yaptım yine onu anlamayarak konu kapanmıştır diyip güldün geçen olan mevzuda seni kast etmediğim halde gelip üstüne atlaman ve bana hakaret etip adam ol demen bana trollükten başka çare bırakmadı yine de cevap olarak birşey değil diyip yüzsüzlük yapman sonucu niye uğraşıyorum diyip poker face troll mod on level god yazısı yazmama sebeb oldun anlayan anladı diye sana orada açıklama yapmadım.

11 yaşındaki biri yerine animeci istemem normaldir yılarca anime izlemiş biri yerine neden 11 yaşındaki birinden tavsiye alayım tabi bunuda yanlış anlayıp yine hakaret yine hakaret bak konu narutonun çzigi romanları geçmesi benim yorumum konu hakında iken sen gelip bana saldırıyorsun yaran varsa özelden söylersin sürekli herşeyde bu konuyu açıp sonra bu konuya girme demen insanı sinirlendiriyor bu cidiye alıp yazdığım son yazım olsun çünkü bazı şeyleri anlaman için belirli bir yaşa gelmen lazım bu hakaret değil senin yaşındaki birinin anlamıyacaığı benim yaşımdaki birinin anlamıyacağı mevzular var. Ben anlamadığım mevzuları gider benden daha tecrübeli ve yaşça büyük birine sorarım dikat et opun çizim konusu nesneldir orada opaun çizimine laf edene basit olarak opun narutoya çizim konusunda baskınlığını anlatım şimdi burada narutonun çizimleri bence daha güzel dersen ben sana ne diyeyim bence en iyi resam bu demekle aynı kapıya çıkar nesnel ve öznel yargıların bir arada kulanılması

basit eğer bir bildiğinin olduğunu düşünüyorsan narutonun çizim optan iyi bundan dolayı dersin veya konusu daha derin karakterleri daha iyi işlenmiş bundan dolayı dersin narutonun konusu optan iyi bence zevkler ve renkler tartışılmaz dersen doğal olarak trollerim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hacı aynen gereksiz anlatamadım gitti her yazıma bir insan gelip sen böyle yaptın böyle dedin der mi şu yazıyı yazıyım anlamıyacak çünkü anlamak değil beni empoze etmeye çalışıyor. En azından şunu diyim belki ne kast etiğimi anlarda şu huyundan vaz geçer hacı nerde yazı yazsam geliyor bu konuyu açıyor sonra gelip konu açma diyor bu demogoji değil de nedir 3 kere birşey demeden geçtim he diyip belki siniri geçer de bakış açısın genişletir diye yok hacı bunu yazıyımda en azından demek istediğim olay ne onu tasvir ediyim dedim şimdi geri dönüp bakıyorumda niye yazdım ki o yazıyı diyorum her lafa atlanır mı hacı ne şidet bu celal konu saptı al yine suçlu kim o değil ben çünkü narutoya hakaret ettim o beni güzel dile uyardı ama anlamadım uyarılarını oysaki ne güzel diyor herşeyin en iyisin biliyor ama hata bende onu dinlemedim gittim 7-8 yılık animcileri dinledim akılsızlık ettim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.