Jump to content

Naruto Çizgi Romanları da Geçti

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

bende vegapunk berserk severim seinen okurum shoenen olarak op'u severim bu yüzden beni cidiye almana sevindim bu anime ile bakış açım genişledi biraz pozitif yaklaşmak gerekiyor her anime bu lafımdan sonra narutoya başlıyacağım :D(ilk önce breaking bad bitsin sonra elimdeki mangaları bitiriym 6-7 aya yaza yani :D) pek sevmesemde izleyeyimde milletin diyecek birşeyi kalmasın diye izliyorum diyebilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkiye'de Death Note, Naruto, One Piece, Bleach, Berserk gibi mangalar Türkçe bi şekilde satılıyor zaten..

Naruto’nun satışları aldı başını gidiyor. Şubat ayı genelinde Naruto müthiş satış grafiğiyle uzun zaman sonra çizgi romanların satışlarını geçmeyi başaran tek manga oldu. Walking Dead Amerika’da do

Türkiyede satılsa bende alırdım :)

abi yazdıklarında inşalah ciddi değilsindir çünkü bu forumda saygı duyduğum nadir insanlardansın hele narutonun ilk serisinin yaş oranının daha yüksek olduğunu bilmen lazımdı o yüzden seviyesi yükse forumlarda naruto 2. seride bozdu diyorlar.

nerden okuduysan veya duyduysan yanlışın var, sadece naruto'nun ilk sezonunun son bölümü ile, Naruto Shippuuden ilk bölümünü izlesen bunu anlarsın (çocuk olarak gidiyor, genç olarak dönüyor) :P 2 nci sezonda bozup bozmadığını bilemem, bazılarına göre bozmuştur, bazılarına göre bozmamıştır, bence 2 nci sezonu çok daha iyi ^_^ ilk sezonu Naruto ve Arkadaşlarının anaokulu,ilkokulu ve ortaokulu zamanlarını ve buradaki eğitimlerini,hayatlarını ve günlük yaşamlarını anlatıyor, 18 yaş altı bile değil, belki 13 yaş altına hitap ediyor bence ilk sezon :lol: ama tabiki bağlantıları sağlamak için birinci sezonuda izlemek gerekiyor -_- hatta bu forumda bir anket yapsak, ilk ve ikinci sezonun hitap ettiği yaş gruplarını sorsak ezici bir çoğunluk benim düşündüğüm gibi düşünür sanıyorum ^_^ bence sen izlemediğin için diğer forumlardaki yorumları ciddiye alıyorsun, iki sezonu izlediğin zaman tekrar yaz buraya fikirlerini ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.