Jump to content

Naruto Çizgi Romanları da Geçti

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Naruto’nun satışları aldı başını gidiyor.

Resmi ekleyen

Şubat ayı genelinde Naruto müthiş satış grafiğiyle uzun zaman sonra çizgi romanların satışlarını geçmeyi başaran tek manga oldu. Walking Dead Amerika’da doğal olarak listeyi domine ederkenNaruto Cilt 60 tüm mangaların satışını geçtiği gibi, tüm çizgi romanların da satışını geçti. Böylece Eylül 2012′den beri ilk kez listenin zirvesinde Walking Dead’den başka bir isim yer aldı.

Daha önce benzer başarıyı yakalayan Sailor Moonbu kez 9. cildiyle satışlarda yine üst sıralarda yer aldı. Bleach Cilt 55, Alice In The Country Of Joker: Cırcus And Liar’s Game Cilt 1 ve Black Butler (Kuroshitsuji) Cilt 12 satış rakamlarıyla diğer mangalardan sıyrılıp çizgi romanların arasına girebilen diğer mangalar oldular.

Viz Media’nın geçen ay olduğu gibi yine Naruto ve Bleach ile iki mangayı listeye sokmayı başarması gözlerden kaçmadı.

SATIŞ TABLOSU

Resmi ekleyen

Kaynak AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türkiye'de Death Note, Naruto, One Piece, Bleach, Berserk gibi mangalar Türkçe bi şekilde satılıyor zaten..

Naruto’nun satışları aldı başını gidiyor. Şubat ayı genelinde Naruto müthiş satış grafiğiyle uzun zaman sonra çizgi romanların satışlarını geçmeyi başaran tek manga oldu. Walking Dead Amerika’da do

Türkiyede satılsa bende alırdım :)

dediğim gibi çizgi roman yaşı na bakar isek narutonun birinciliğini tebrik ediyorum japonya da 3-4 kat farkı yese de 2-3 milyon satarak yılık abd gibi ülkelerde 1. oturdu kaynak bende bulamadım ama doğru bilgi walking dead iyi okunuyordu nedeni dizisi olmasıydı narutonun ki başarıdır o açıdan ama unutmayalım ki abd nin okuyuc kitlesi 13-18 yaş arası %80 gibi orana sahip walking dead yinede iyi alınıyordu naruto bir manga olarak geçsede avantajı var kabul etmek lazım

bleach'in durumu tam komedi zaten hayla okuyan var mı merak ediyorum bomboş bir manga haline geldi düzeltse kendini iyi olur buna rağmen dünyadaki durumu bu abd gibi ülkelerde içerik değil ün önemli sao da anime olarak japonya da batmış olsa da abd yapılan reklamlar ile baya fanı vardır açıkçası dünyanın durumunu gösterip sevinmemek lazım sonuçta japonya da sadece manga yıllık 20 milyar dolardan fazla kazanç sağlarken çizgi roman ve manga dünyada toplam 100 milyon dolar kazancı geçmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

can dediğim gibi op yetişkinlere hitap ediyor daha çok çizgi roman alanların %80den fazlası 18- olduğu için bu listede olması bırakma sebebim olurdu baksana bleach gibi batma aşamasına gelmiş bir manga 10. olabiliyor bir bölümdde 2 kelime diyorlar zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga süper gidiyor zaten <3 Şaşırmadım o yüzden.Naruto bir aralar düşmüştü bir olay yüzünden ( çoğu kişinin yüzünde poker face olmuştur her halde :o ) ama toparlandı.Bir daha ki bölümünü manganın dört gözle bekliyorum.Narutodan sadece 20 bölüm izlemiş birinin bu konu hakkında konuşması üzerine bende bir an haykıracaktım boş ol boş ol diye.O araştırmaları bırakta başla bir Allah için,naruto 20 bölümde açılan bir anime değil.Konusu biraz zor oturabilir,gelişmeleri veya ters köşeleri.Bu yüzden sadece 20 bölüm izlemiş biri hiç bir söyleyemez hakkı da yoktur zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.