Jump to content

Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__

Ecciel

Önerilen İletiler

Bari şu sitede korsan paylaşmayın. Çok mu zor cebinizden 20 TL vermek? Keşke -Rep olsa.

Bunu kötü bir amaçla paylaşmadım :( . Sadece burada bulunan üyelerimiz için yararlı bir program paylaşmak istemiştim. Hem şimdi baktım programın fiyatı 39$. Yani yaklaşık 70 TL ve 70 TL cepten hemen çıkacak bir para değil :(

Elbette emeğe saygı diyorum ama herkesin programın tam sürümünü almak için imkanı yok. Hme ne güzel arşivde Türk Anime'nin rreklamını yaptım. Türk Anime'nin ismi daha fazla kişiye ulaşsın istedim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu kötü bir amaçla paylaşmadım :( . Sadece burada bulunan üyelerimiz için yararlı bir program paylaşmak istemiştim. Hem şimdi baktım programın fiyatı 39$. Yani yaklaşık 70 TL ve 70 TL cepten hemen çıkacak bir para değil :(

Elbette emeğe saygı diyorum ama herkesin programın tam sürümünü almak için imkanı yok. Hme ne güzel arşivde Türk Anime'nin rreklamını yaptım. Türk Anime'nin ismi daha fazla kişiye ulaşsın istedim :)

Çok basit, imkanın yoksa kullanma. O zaman vitrindeki pahalı yüzüğü alamıyorsun diye çalacak mısın?

izlediğin anime ve okuduğun mangalarada yasal yollarla ulaşmıyorsun korsana başvuruyorsun hatırlatayım tunç :D

mediafire ile upload yapmışsın mediafire korsana karşı çok titiz bir iki güne link patlar söyleyim :)

Bana kalırsa , adamlar resmi olarak Türkçe Altyazılı yayınlarlarsa en yakın CD'den severek alırım. Televizyonda yayınlanıyor ayrıca, bunun korsanı olamaz. OVA'lar başka.

__

Para bulamama olayı da çok saçma. Ben her gün 5 veya 10 TL ayırarak, biraz da babamın yardımıyla Sony Vegas aldım. 2 Ay falan para biriktirmiştim. Basit birşey para biriktirmek, kaçmıyor ya alacağın şey. Şu anda GTA V için para biriktiriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok basit, imkanın yoksa kullanma. O zaman vitrindeki pahalı yüzüğü alamıyorsun diye çalacak mısın?

Bana kalırsa , adamlar resmi olarak Türkçe Altyazılı yayınlarlarsa en yakın CD'den severek alırım. Televizyonda yayınlanıyor ayrıca, bunun korsanı olamaz. OVA'lar başka.

__

Para bulamama olayı da çok saçma. Ben her gün 5 veya 10 TL ayırarak, biraz da babamın yardımıyla Sony Vegas aldım. 2 Ay falan para biriktirmiştim. Basit birşey para biriktirmek, kaçmıyor ya alacağın şey. Şu anda GTA V için para biriktiriyorum.

Tv'de yayınlanan hemen hemen her şeyin yayın hakkı var tunç korsanı olamaz diye bir şey yok araştır derim :) Resmi ve güncel olarak türkiyede satılsa bende alırım anime ve manga için cebimden çıkan paranın önemi yok hak ettiği sürece.

Programlara şuana kadar hiç para vermedim ve vermemde yani sürekli korsan kullanıyorum adamların emeklerine saygısızlık yapıyor olabiliriz ama bir program içinde çok uçuk fiyat istemeleri bizim suçumuz değil.

GTA V için para biriktirmen güzel oyunları korsan oynayanların tek seçeneği "Story" bittikten sonra oyunu silmek oluyor ancak orijinalini alanlar "Multiplayer" seçeneğinden yararlanabiliyor GTA V pc için 2013 sonunda çıkması bekleniyor çıktığında bende alacağım.şuan pcde 4 oyun bulunuyor 4üde orijinal keylere sahip.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Basit birşey para biriktirmek, kaçmıyor ya alacağın şey.

Para biriktirmek elbette basit bir şey ama ne yazık ki bazı şeyler elden kaçıyor. Bir kaç ay önce Assassin's Creed'in üç adet oyunu, oyun başı 12 TL'ye inmişti ve o zaman yanımda para yoktu. Sonra alırım dedim. Bir kaç gün sorna gittim baktım ve almak istediğim bir Assasssin's Creed oyunu yoktu. Sadece ilk oyunu vardı onu da bitirmiştim.

Bir örnek daha:Doom 1.

Evet zamanı geçti. Çıkalı tam 17 yıl oldu ama şimdi Doom'un ilk oyununu herhangi bir Kitapçı veya bir teknoloji marketinde bulamıyoruz değil mi? Hadi ilk oyunundan da geçtim. Doom 3 bile yok. Oyun 2003 yapımı. O kadar da eski değil ve şahane. Diablo 2 satılırken Doom 3 yok. Diablo 2 ise 2000 yapımı.

Ben korsan yazılım destekçisi değilim elbette. Evde 15-20 orijinal oyunum var ve çoğu güncel oyunlar. Ama her programa tonlarca para yatıracak olsak yararı en çok ne olur. Oyunlar için elbette para verilir çünkü ekstra özellikleri, multiplayer vs. var. Bu oyunların korsanını kullandığın zaman bu özelliklerinden yararlanamıyorsun ama bu programlar için geçerli değil. Hem işimize yarasa bile yaklaşık 10 MB'lık bir program için yaklaşık 70 TL vermek adil mi? Aynı fiyata oyun dışında PC için donanım alırsın (örn: RAM, CPU fanı gibi).

Her neyse lütfen konuyu dağıtmayalım. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.