Jump to content

Animaction! Anime - Manga Çeviri Ekibi

Ecciel

Önerilen İletiler

Arkadaşlar H.O.T.D gibi çevirisi yarım kalmış mangalar, yeni manga ve mangaka projeleri gibi konular için bir ekip kuralım istiyorum. Hem böylece yeteneklerimizi birleştirerek birbirimizden bir çok şey öğrenebiliriz.

Katılmak isteyenler başvuru yapabilir :)

Grupta ihtiyacımız olacak kişiler:

Grafiker

Tercüman

Editör

Organizatör

Üyeler:

RazoR

Cold Dewil

SatellizerLB

SiyahBeyaz

Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.

H.O.T.D AniManga ekibi 'nin (Yani benim) Gelecek çeviriler projesinde bulunuyor. Yok bizde çevirelim falan diyorsanız şimdiden uyarayım hard inglizce istiyor haberiniz olsun :)

Uyarınızı göz önünde bulundururuz. Teşkkürler :) Eğer çeviri hakkı sizinse kusura bakmayın :( Ne zamandır güncelleme yoktu. Proje iptal edildi sanmıştım. İngilizce sorun değil. Ama projeniz hala devam ediyorsa karışmayacağımızdan emin olabilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyarınızı göz önünde bulundururuz. Teşkkürler :) Eğer çeviri hakkı sizinse kusura bakmayın :( Ne zamandır güncelleme yoktu. Proje iptal edildi sanmıştım. İngilizce sorun değil. Ama projeniz hala devam ediyorsa karışmayacağımızdan emin olabilirsiniz :)

Şuanda elimizde bulunan 1 - 2 seri var onlarda güncele gelmeye çalışıyoruz ^_^

Yani muhtemelen 2 hafta falan sonra 27. bölümü verebiliriz ^_^

(Tabi bize yardım etmeyi düşünürseniz başka :lol:)

Eğer bekleyemeyiz falan diyorsanız bizim için sıkıntı yaratmaz. Zaten bizim amacımız Manga severlere Türkçe manga sunmak yani n.p. B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kelime başı önereceğiniz ücreti beğenirsem İngilizce veya İspanyolca çevirilerde yardımcı olabilirim

Kurmak istediğimiz ekip gönüllü üyelerden oluşan bir ekiptir. Boş zamanlarımızda çeviri yapmak üzere kurmayı düşünüyorduk. Zaten kimse başvuru falan yapmadığına göre konuyu bir kaç gün sonra kapatacağım :(

şu shigurui animesini çevirecek birileri yok mu :( fazla uzun birşey değil aslında ^_^

Türk Anime'nin sitesine baktığımda Shigurui'nin 12 bölümü de çevrilmişti. Eğer bizim en baştan çevirmemizi istiyorsanız göz önünde bulundururuz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türk Anime'nin sitesine baktığımda Shigurui'nin 12 bölümü de çevrilmişti. Eğer bizim en baştan çevirmemizi istiyorsanız göz önünde bulundururuz :)

ben mangasını çevirmenizi istemiştim :D 12 nci bölümden sonra manga olarak devam etti ve bitti, animenin bittiği yer mangada 33 ncü bölüm, ama türkçe mangası yok, sadece ingilizcesi var. o yüzden dedim acaba birileri mangasını türkçeye çevirebilir mi ;)

http://manga4.com/manga/shigurui/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.