Jump to content

Animaction! Anime - Manga Çeviri Ekibi

Ecciel

Önerilen İletiler

ben mangasını çevirmenizi istemiştim :D 12 nci bölümden sonra manga olarak devam etti ve bitti, animenin bittiği yer mangada 33 ncü bölüm, ama türkçe mangası yok, sadece ingilizcesi var. o yüzden dedim acaba birileri mangasını türkçeye çevirebilir mi ;)

http://manga4.com/manga/shigurui/

Olabilir ben şimdiden çalışmalara başlarım :)

Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.

Çalışmalara başlarız. Yalnız daha hızlı bitirebilmemiz için daha çok üyeye ihtiyacımız olacak :)

Sanırım ekibimiz hem bir manga hem de anime çeviri ekibi olacak. O zaman bir moderatörün konunun yerini değişirmesi lazım :) Adımızı değiştirip Animaction! koymayı düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.

Edit konusunda , arka plana yazılan yazıları silme konusunda falan sıkıntı çekerseniz bana ulaşın yapabildiğim her konuda yardımda bulunurum size ^_^

Memnuniyet duyarız. Çünkü grubumuzda henüz bir grafiker yok. Yardım ederseniz çok sevinirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi bir sorununuz çıkarsa bana nasıl yapacağınızı falan sorabilirsiniz. Ayrıca benden bir tavsiye (Tüm ekibime söylemişimdir). Photospace kullanın.

photospace fazla amatör (yanlış anlamayın) photoshop 5 veya 6 kullanın

Tavsiyeleriniz için teşekkürler :) Hangi programı kullanacağımıza daha karar vermemiştik iyi oldu :D

bende yazıları silip türkçeleri yerleştirebilirim.

Elbette olur. İsterseniz ekibimize katılabilirsiniz :) Ne de olsa şu an bir grafikerimiz yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.