Jump to content

Animaction! Anime - Manga Çeviri Ekibi

Ecciel

Önerilen İletiler

Yeni başlayan bir grub nasıl olurda prof. dan başlar açıklarmısın :D

Aslında doğru dediniz diyebilirim. Henüz pek bir tecrübemiz yok :D

bence bir işi yapacaksan en iyisini yapacaksın o kadar zor bir şey değil zaten manga editlemek

Ben de çok zor bir iş olduğunu sanmıyorum. Ancak yine de bir kaç şey de (yazı efektleri, renk uyumu gibi) uzmanlaşmak gerekiyor. Çevirinin bizi çok zorlayacağını sanmıyorum ama grafik konusunda yardıma ihtiyacımız olacağı kesin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.

önemli değil bende manga edit işine girmek istiyordum :) çeviriyi word belgesinin içine koyacaksınız demi

Bu konuya değindiğiniz iyi oldu. Olur o zaman size word belgesi şeklinde yollarım :) O zaman ilk olarak Shigurui'yi çevirmeye başlarız isterseniz. Sonuçta kimse çevirmemiş :) Hem böylece bir başlangıç yapmış oluruz. Kabul ederseniz size Shigurui'nin ilk bölümünün sayfalarını yollayabilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlaşıldı patron bu arada ben aynı zamanda burda uploaderim zamanım olduğunda yapacağım (bol bol zaman var merak etmeyin :))

Zaman önemli değil. Ben şimdiden çalışmalara başlarım yavaş yavaş. Sonuçta ben de her gün oturamıyorum. Boş zamanlarımızda ilgileniriz. Size sayfaları Ö.M ile atarım. İyi akşamlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Zaman önemli değil. Ben şimdiden çalışmalara başlarım yavaş yavaş. Sonuçta ben de her gün oturamıyorum. Boş zamanlarımızda ilgileniriz. Size sayfaları Ö.M ile atarım. İyi akşamlar :D

teşekkürler bekliyorum. Çeviriyi ne zaman yaparsınız ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.

Toriko'yu çevirecek çevirmen:

-kesinlikle ağır işsiz.

-çevirecek anime bulmakta çok zorlanan.

-boş vakitlerinde anime çevirmek dışında bir şey bulmakta zorlanan.

kusura bakma ama Toriko'yu aklı başında birinin alıp da güncele getirmesi çok zor görünüyor. grup kurularak yapılabilir belki, onun için de çevireceği seri olmayan 3-4 tane hevesli çevirmen lazım, ki bu da zor. serinin bayağı hayranı var ama şu an itibariyle türkçeye çevirme olayı için iş işten geçmiş gibi görünüyor bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-kesinlikle ağır işsiz.

kusura bakma ama Toriko'yu aklı başında birinin alıp da güncele getirmesi çok zor görünüyor. grup kurularak yapılabilir belki, onun için de çevireceği seri olmayan 3-4 tane hevesli çevirmen lazım, ki bu da zor. serinin bayağı hayranı var ama şu an itibariyle türkçeye çevirme olayı için iş işten geçmiş gibi görünüyor bana.

bnede neden T

-kesinlikle ağır işsiz.

Bende neden o kadar çok bölüm arasından sadece 10 Bölüm'ün çevrildiğini merak ediyordum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.