Jump to content

Resim Çalışmalarım

TTK

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda en sevdiğim kısımlardan biri olan fan art bölümüne ben de bir konuyla renk getirmek istedim. Resimlerin hepsi imgesel çalışmalardır. Henüz tablet çizimlerinde acemiyim bu yüzden yorumlarınız v

Güzel çizimler ve istanbul kıyamet vaktini oynadım ama 2lwl da bıraktım sevmedim pek nedense :D

Çok başarılı buldum ben, ellerine sağlık :) Küçük bir uyarı olsun; aynı başlık altında alt alta yorum yapmak yerine, hepsini tek mesajda toplaman daha iyi olur ^^ ha bir de hepsini tek spoiler içine

bir kaç konuda daha görmüştüm. Çizim tableti şart güzel çizim içim anlaşılan.

Şart değil ama birçok avantajı var, tabi kalemle çizmek kadar kolay olmuyor en başta. En azından ben böyle biliyorum Mark Crilley diye bir adam var kağıda çiziyor hep ve grafik tabletle kimsenin yapamadığı şeyler çizebiliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağolun arkadaşlar :)

bir kaç konuda daha görmüştüm. Çizim tableti şart güzel çizim içim anlaşılan.

Bir çok artısı var tabii bir kere zamandan epey tasarruf ettiriyor ve hata payı kalmıyor resimde, bir hata yapınca kafana göre silip değiştirebiliyorsun , başta biraz garip gelsede 2 - 3 günde alışıyor insan.

Şart değil ama birçok avantajı var, tabi kalemle çizmek kadar kolay olmuyor en başta. En azından ben böyle biliyorum Mark Crilley diye bir adam var kağıda çiziyor hep ve grafik tabletle kimsenin yapamadığı şeyler çizebiliyor.

Dediğin çizeri biliyorum çok iyi çalışmaları var cidden, ama grafik tableti de küçümsememek lazım, buraya koyduklarım dediğim gibi acemi işi, yeterince pratik ve tecrübeyle tablet gerçekten mucizeler yaratabilir. Deviantart gibi sitelerde bol bol örneği var tavsiye ederim göz atmanızı. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben o adamın çizimlerini pek beğenmiyorum. ( En çokta manga tarzını.) Ondan çok daha iyi çizerler var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.