Jump to content

En gereksiz anime karakterleri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

ben Kübra'ya Chouji konusunda(Shikamaru hariç) hak verdim :D sanırım demeye çalıştığı:

Chouji ve Shikamaru'nun karakterleri çok iyi ama animede varlıkları animeye çok bişey katmıyor benim gözümde. olmasalar da ben animeyi izlerdim yine. merhametli olması veya iyilik meleği olması animede vazgeçilmez yapmıyor bi karakteri.

yine de Suzaku ve Souta varlıkları bana gıcık veren karakterler, o yüzden rakipsiz 2si de benim gözümde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu ve konunun amacı başlıktan bellidir umarım.Bana göre en gereksiz olanı çoğu kişininde öyle gördüğü, Haruno Sakuradır. ------------------------ -----------------------------------

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakter

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne o

Posted Images

Karakterinden kime ne mi :o :o Böyle bir bakış açısını sana hiç yakıştıramadım -_- O animede merhamet deyince benim aklıma ilk gelen isimdir... Daha da ayrıntılı bir açıklama yapardım da karakteri senin için önemli değilmiş ne de olsa :P

ben Kübra'ya Chouji konusunda(Shikamaru hariç) hak verdim :D sanırım demeye çalıştığı:

Chouji ve Shikamaru'nun karakterleri çok iyi ama animede varlıkları animeye çok bişey katmıyor benim gözümde. olmasalar da ben animeyi izlerdim yine. merhametli olması veya iyilik meleği olması animede vazgeçilmez yapmıyor bi karakteri.

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne olur olmasa ne olur bunu kastetmiştim.

Amaaaa Shikamaru nasıl animeye bir şey katmıyor yaa? En başta bir kere Hidan'ı harcadı adam, onu geçtim stratejistin dibi adamın dibidir Shikamaru!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne olur olmasa ne olur bunu kastetmiştim.

Amaaaa Shikamaru nasıl animeye bir şey katmıyor yaa? En başta bir kere Hidan'ı harcadı adam, onu geçtim stratejistin dibi adamın dibidir Shikamaru!

Shikamaru animeye bişey katıyorsan niye gereksiz dedin o karaktere orası enteresan gözüktü şu an :D o değil de ben o yorumları Chouji'yi düşünerek yaptım, benim gözümde olsa da olur olmasa da olur karakterlerden biri Naruto'da.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shikamaru animeye bişey katıyorsan niye gereksiz dedin o karaktere orası enteresan gözüktü şu an :D o değil de ben o yorumları Chouji'yi düşünerek yaptım, benim gözümde olsa da olur olmasa da olur karakterlerden biri Naruto'da.

Shikamaru'ya gereksiz demedim ben? Öyle anlaşılan bir şey mi dedim?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Shikimaru'ya gereksiz diyen başka birisi Witch değil :o

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.