Jump to content

En gereksiz anime karakterleri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

Narutonun gereksizliklerinimi istiyorsun tamam herif ortalıkta ben uzamaki naruto yum hokage olcam diyor ne gereği var ortalıkta salak salak bağırmanın herkeze normal bir biçimde diyemezmi ve sakuraya salakca biçimlerden asılıyor bunun ne gereği var sakuranın sasukeden baskasını görmüyor oda bunu biliyor ama genede devam ediyor ve sasuke kısmına gelelim tamam sasuke bir zamanlar iyi arkadasıydı ama sasuke sonradan hiçbirşeyi gözü görmez oldu güç delisi oldu bunu bile bile hayla arkadas olmak istiyor tabi durdurmak istemesini anlarım sasukeyi ama hayla arkadas olma peşinde uzun lafın kısası naruto arkadas ve sevgili derdinde sasuke güç derdinde sakura sasuke derdinde resmen penbe dizi olldu :=) daha sayımmı hep büyük sözler söylüyor ben seni yencem flan flan bir bölümün 5-6 dk sı ben seni yenip hokage olcam diyor sizcede gereksiz değilmi o kadar sözleri gereksiz değilmi sonucta düşmanı nahıpsın onun hokage olmasını ? sizcede gereksiz değilmi ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu ve konunun amacı başlıktan bellidir umarım.Bana göre en gereksiz olanı çoğu kişininde öyle gördüğü, Haruno Sakuradır. ------------------------ -----------------------------------

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakter

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne o

Posted Images

Resmi ekleyen

------------------------

Resmi ekleyen

-----------------------------------------

Resmi ekleyen

Bana göre çirkin bir kız olmasa bile kendisi,narutoya karşı olan sert tavrından dolayı nefretimi kazanmış ve animede çok bir şey yapmadığını düşündürdüğünden gereksiz olan karakterler listemin başına taşınmıştır.

Ve birşsey daha insanlara En Gereksiz Anime Karekteri? diye bir konus acmıssın insanlara nefret edilcek tarafları değil gereksiz kısımları bulduğu kısımları söyle yazmıssın ama konu acarken sakuranın naruotaya sert tavrından rağsız olduğundanda bahsetmissin ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana laf anlatılmaz ya insalara diyorsunki nefret ettiğiniz kısımları anlatmayın gereksiz bulduğunuz kısımları anlatın ama konu acarken kendi söylemissin Bana göre çirkin bir kız olmasa bile kendisi,narutoya karşı olan sert tavrından dolayı nefretimi kazanmış ve sonra gereksiz bulduğun kısımları anlatmıssın ne fark ederki sonucta sende diyer yorum yapanlar gibi nefret ettğin kısmı belirtmissin sonrada diyer kişilere laf s....kmya çalışıp milleti rezil etmeye çalışmıssın kendinle çelişkiye giriyon sen milleti rezil etmeye calısrısan bende seni ederim ve ALEJANDRO birde benimle aynı fikirde olup beni koruduğun için tesekkurler
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Hatırlamadığım bir animenin bir bölümünün sonunda oradaki karakterler ana karaktere "Tekrar görüşecek miyiz?" diye sorduğunda "Hayır, siz tek bölümlük karakterlersiniz, bir daha görüşmeyeceğiz." diye cevaplamıştı :D Nedense aklıma o geldi.

Bence gereksiz karakter:

Toaru_Majutsu_no_Index_E09_21m_52s.jpg

To aru serisinden. Seriden sonra, kitaplarda neredeyse varlığını unuttuk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hehehehehe :D Zanpaktou ların isyan ettiği bölümlerde Soi Fon bu teğmenin zanpaktou'suna soruyor "Sen neden efendine isyan ettin" diye o da şöyle diyor: Bütün bölümlerde çok silik kalıyor hiç bir işe yaradığı yok ben de o yüzden isyan ettim :D :D

Gonryomaru_242-022.jpg

Sen çok yanlış tanımışsın Sasakibe'yi aç manga oku,gör bakayım sasakibe kimmiş sonra bak bakayım gereksiz diyebiliyormusun 

One piece:Usoop

Bleach:Tatsuki

Naruto:Narutonunda içinde bulunduğu jenerasyonunda (Sasuke,Shikamaru hariç) bütün jenerasyon 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sen çok yanlış tanımışsın Sasakibe'yi aç manga oku,gör bakayım sasakibe kimmiş sonra bak bakayım gereksiz diyebiliyormusun 

One piece:Usoop

Bleach:Tatsuki

Naruto:Narutonunda içinde bulunduğu jenerasyonunda (Sasuke,Shikamaru hariç) bütün jenerasyon 

Farkındaysan onu ben değil başka birisi gereksiz karakter olarak görmüş... Ben de gereksiz gören kişinin iletisini alıntılayarak aklıma gelen bir sahneyi objektif bir şekilde paylaşmışım.. Mangayı takip etmiyorum manga ya da karakter hakkında bir yorum da yapmamışım.. Sadece animenin bir sahnesinden bahsetmişim.. Onu gereksiz gören benden önce yorum atan iletisini alıntıladığım kişi..

Kişisel görüşüme gelirsek: MANGAYI TAKİP ETMİYORUM ama animede çok silik kalan bir karakter...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.