Jump to content

En gereksiz anime karakterleri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakterler ne kadar sinir bozucu gelsede hep yük olarak görünselerde :D orihime olmasaydı ichigo hechomundo ya gitmezdi sakura olmasaydı naruto sasukeyle arkadaş olmıya bilirdi bile çoğu olayda sakura ve orihimenin mal davranışlar ana karakterleri karizmatik gösterir bu karakterler bunun için vardır ben orihimenin hechomundo da ichigoya ne olur artık yaralanma diyişini asla unutamam ondan sonra ichigodaki karizma kimsede yok :D ben daha çok aciz ana karakterlerden nefret ederim :D mesela school days in erkek ana karakteri nefret ettim ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu ve konunun amacı başlıktan bellidir umarım.Bana göre en gereksiz olanı çoğu kişininde öyle gördüğü, Haruno Sakuradır. ------------------------ -----------------------------------

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakter

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne o

Posted Images

• Forum Admin

Ne açıdan baktın bilmiyorum ama bence sakura olmasa animede ne komedi kalır ne romantizm.Bana göre en gereksiz karakter :

1.choji

2.Shikamaru

Bleach

1.Chad

2.İshida

Choji miii :o Shikimaru mu :o Choji'nin müthiş bir karakteri var bence Shikimaru'nun zekası köyün geleceği zaten en gereksiz karakterlere en son yazacağım isimlerdir... Gerçi ben Naruto'da gereksiz karakter göremiyorum :D

Bana göre de Krurugi Suzaku gelmiş geçmiş en gereksiz karakterdir

Kaicho wa Maid Sama daki Aptal üçlüsü de bence çok gereksizdi -_-

Ama benim hayatım boyunca en gereksiz bulduğum dizi karakterleri Çocuklar Duymasın'daki Hüseyin ve Şükrü'dür -_- Diziye yakışmıyorlar :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Choji miii :o Shikimaru mu :o Choji'nin müthiş bir karakteri var bence Shikimaru'nun zekası köyün geleceği zaten en gereksiz karakterlere en son yazacağım isimlerdir... Gerçi ben Naruto'da gereksiz karakter göremiyorum :D

Choji olmasa da olurdu ama Amy-san, karakterinden kime ne? Hem ayrıca adam afedersiniz ayı kadar olmuş hala sırtından kelebek kanadı çıkarıyor yakışıyor mu delikanlılığa? :D :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Choji olmasa da olurdu ama Amy-san, karakterinden kime ne? Hem ayrıca adam afedersiniz ayı kadar olmuş hala sırtından kelebek kanadı çıkarıyor yakışıyor mu delikanlılığa? :D :D

Karakterinden kime ne mi :o :o Böyle bir bakış açısını sana hiç yakıştıramadım -_- O animede merhamet deyince benim aklıma ilk gelen isimdir... Daha da ayrıntılı bir açıklama yapardım da karakteri senin için önemli değilmiş ne de olsa :P

Kelebek kanadının da ayrı anlamları var ama öyle bir gücünün olması o karakteri gereksiz yapmaz değil mi :D Ama bana kalsa kartal kanadı falan çizerdim orası ayrı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterinden kime ne mi :o :o Böyle bir bakış açısını sana hiç yakıştıramadım -_- O animede merhamet deyince benim aklıma ilk gelen isimdir... Daha da ayrıntılı bir açıklama yapardım da karakteri senin için önemli değilmiş ne de olsa :P

Kelebek kanadının da ayrı anlamları var ama öyle bir gücünün olması o karakteri gereksiz yapmaz değil mi :D Ama bana kalsa kartal kanadı falan çizerdim orası ayrı :D

katılıyorum choji özünde çok duygusal bir çocuk, arkadaşlarına ve ülkesine çok düşkün ;) ben seviyorum onu :wub:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haklısın güzel resimlerini koymak biraz kötü olmuş :D

Gereksiz altta yazdığım notu hiç mi okumadın ? Ayrıca burada nefret edilen değil gereksiz görülen karakterleri alıyoruz.Konuyu tekrar okumanı söylerdim ama başlık resmen bağırıyor.Genede gelip en nefret ettiğim diye makatoyu yazmışsın.Bir ana karakteri gereksiz olarak söyleyen ilk kişisin derdim ama konuyu anlamadığın nefret ettiğini söylemenden belli.

Sakurayı gereksiz bulma sebebim animede hiç bir işe yaramaması.Bir faaliyete geçmiyor,ayrıca sakura olmasaydı arkadaş bile olamazlardı mı ..? Onlar küçüklükten beri arkadaşlar.Hinata bile yan karakter dahi olsa sakuradan kat kat daha gerekli ve daha çok şey yapmış bir karakterdir.Ama bu benim düşüncem gene sazan gibi atlamayalım lütfen.

( shikimaru ve gereksiz mi..? Çüş dedim bir ara *-* )

Yoksa sakuranın bağlayıcı bir karakter olduğunun farkındayım ama başka bir işe yaradığı yok.Bana göre gereksiz.Bu yüzden sonda not ekledim ve üstüne basa basa bana göre dedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bleachte 1. takım teğmeni fasulye gibi

Resmi ekleyen

Hehehehehe :D Zanpaktou ların isyan ettiği bölümlerde Soi Fon bu teğmenin zanpaktou'suna soruyor "Sen neden efendine isyan ettin" diye o da şöyle diyor: Bütün bölümlerde çok silik kalıyor hiç bir işe yaradığı yok ben de o yüzden isyan ettim :D :D

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.