Jump to content

En gereksiz anime karakterleri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu ve konunun amacı başlıktan bellidir umarım.Bana göre en gereksiz olanı çoğu kişininde öyle gördüğü, Haruno Sakuradır. ------------------------ -----------------------------------

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakter

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne o

Posted Images

Linç yemekten korkarak,One Piece'den Usopp demek istiyorum. Aslında Nami ve Usopp arasında kararsızım,ancak Nami'nin,Usopp'a göre daha ayrı bir yeri var. Yeteneklerini hiç bir zaman küçük görmüyorum ama aşırı korkak tavırları,savaş sırasında arkadaşlarını geride bırakması çoğu zaman insanı sinir ediyor. Tayfada ikiden fazla korkak var zaten,ne yazık ki Usopp biraz gereksiz kalıyor. 

d40f8d95be3d3c88b84b6ea3a008e891c285aed9_hq.gif.921527ef7fc563c3d2f48befe0b61bf1.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
OneAutmnLeaf, 18.01.2015 - 12:15 yazdı:

Bakış açısı diyecem ama Ichigo`nun neresi gereksiz? Yok yani Ichigo`yu çıkar animeden ne kaldı elinde söyler misin? :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

Bunu hangi kafada yazmışım hatırlamıyorum ama  Bleach'ten Chado karakteri gereksiz diyeceğime yanlışlıkla baş karakteri yazmışım sanırım :D Valla hatırlamıyorum nasıl yazdığımı. 

Ek olarak OP'de gereksiz olmasa da tayfadan en az sevdiğim karakter benimde Ussop 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.