Jump to content

En gereksiz anime karakterleri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

Farkındaysan onu ben değil başka birisi gereksiz karakter olarak görmüş... Ben de gereksiz gören kişinin iletisini alıntılayarak aklıma gelen bir sahneyi objektif bir şekilde paylaşmışım.. Mangayı takip etmiyorum manga ya da karakter hakkında bir yorum da yapmamışım.. Sadece animenin bir sahnesinden bahsetmişim.. Onu gereksiz gören benden önce yorum atan iletisini alıntıladığım kişi..

Kişisel görüşüme gelirsek: MANGAYI TAKİP ETMİYORUM ama animede çok silik kalan bir karakter...

Sonradan uyandım mevzuya özür ^_^ Ama mangayı  oku adam felaket güçlü çıkıyor aklında bulunsun mangaları okumazlık yapma çok şey atlıyorlar anime de benden söylemesi :T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 104
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Konu ve konunun amacı başlıktan bellidir umarım.Bana göre en gereksiz olanı çoğu kişininde öyle gördüğü, Haruno Sakuradır. ------------------------ -----------------------------------

burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakter

Amy-san! Ben karaktere önem veririm! O cümlede hem biraz espri vardı hem de Satellizer'in dediği gibi adam pek bir işe yaramadı şimdiye kadar. Faaliyete geçirmedikten sonra kişiliği mükemmel olsa ne o

Posted Images

Sakura yüzünden kaç kere narutoyu bırakıp geri döndüm haberiniz var mı? :D ama bana göre narutoda gereksiz bir ana karakter vasıfsız biri yani mangakanın torpiliydi ana karakter modunda :D neyse 

Sonra OP dan ussop ama sakura kadar asla batmaz gözüme sadece tembelliğinden .. birde coby,foxy,jınbeı gereksiz yanı bunlar ama eğlence katıyorlar:D

Code Geas harbı suzaku lanet herif anıme boyunca kanser etmişti beni

Vampirenıght bunu demessem olmaz kaname ve yuki ikisi de gereksiz hastalıklı :D

Fairy Tail Lisanna kesinlikle gereksız :D zaten bir işede yaradığı yok abla abı demekten başka :D sanki o loncada herkesin abi ablası var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

imzandaki killua yı görünce  " bu mu gereksiz " diye şok oldum. neyse ki sadece imzaymış. Elfen lieddeki yuka yı gereksiz buluyorum. Bleachte ise hep kızlardan dayak yiyen sarışın abazan delikanlı. Hep şaşırtmasını bekledim ama harbiden gereksizmişş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.