Jump to content

One Piece’e Kısa Bir Ara

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Hayırdır genç laf sokmaya mı çalıştın ?

Para 'yı doğru kullansaymış , nerden geldiğini , kimin sayesinde olduğunu ve kime şükredeceğini bileseymiş böyle olmazmış.

Gençler Sakıp ağanın çocuklarını öyle olmasının temel sebebi aile evliliği sakatlığın para ile ilgisi yok yani sabancilar aile bireyleri bir birleri ile evleniyor genelde para dışarı gitmesin diye ek bilgi olsun!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eiichiro Oda hastalandı. Weekly Shonen Jump, Eiichiro Oda’nın hastalanması nedeniyle önümüzdeki hafta dergide One Piece’in olmayacağını açıkladı. Mangakanın hastalığı neyse ki ciddi değil. Bu yüzde

parayla herşey hallolsaydı sakıp ağanın iki çocuguda engelli olmazdı.

başlığı okuyunca. yok artık bu da mı? deme gereği duydum. :) neyse ki 1 haftaymış. buna sevindim :)

parası olan hasta olmuyor mu ne alaka bu adam deli gibi sigara içiyor saatlerce manga çiziyor günlük 10 saaten fazlasını çizime ayırıyor yaptığı söyleşilerde ben okuyucum için yaşıyorum diyor kendisine bakmaz olur mu tabi bakıyor ama bu kadar uykusuzluk yaşının ilerlemesi sigara içmesi isterse dünyanın en iyi vücuduna sahip olsun elbet hastalanıcak adam akılı neden harcasın parayı 25 milyon doların faizi kaç haberiniz var mı?bu adam şimdiye aldığı faiz ile dünyanın en zengin 100 kişisinden biri olmuştur zaten geçmiş olsun kendisine dikat etsin benim gibi korkan vardır bu adam ölürse ne yaparız serisini kimse devam etiremez daha bir 10 yılı daha var iyi dinlensin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OP'de bir haftalık aralara zaten alıştık çoktan beri.... Ama Oda reisin hastalanmış olması üzücü....

O kadar paran var insan kendine iyi bakar dimi :D

İnsan pinti olunca yapacak birşey olmuyo :lol:

Gemiş olsun.

Geçmiş olsun tabiki ama, Eiichiro Oda her yıl fakirlere 1 milyon doların üstünde yardım yapıyor... ki adamın kültüründe,dininde öyle bişeyin nerdeyse hiç olmamasına rağmen... sen elindeki her 25 milyon dolarının 1 milyon $dolarını bağışlar mısın her yıl acaba?!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.