Jump to content

One Piece’e Kısa Bir Ara

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eiichiro Oda hastalandı. Weekly Shonen Jump, Eiichiro Oda’nın hastalanması nedeniyle önümüzdeki hafta dergide One Piece’in olmayacağını açıkladı. Mangakanın hastalığı neyse ki ciddi değil. Bu yüzde

parayla herşey hallolsaydı sakıp ağanın iki çocuguda engelli olmazdı.

başlığı okuyunca. yok artık bu da mı? deme gereği duydum. :) neyse ki 1 haftaymış. buna sevindim :)

şakası yapılmayacak şeyler vardı derler ya

insan tepki aldığında siz paranayoksınız dememeli şakamda yanlış anlaşılacak birşey var mı demeli

Ben bana cevap verenlere yazıyorum sana mı yazdım ?

Dünya senin etrafında dönmüyor kaç kere söylemem gerek bir türlü çözemedim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne şidet bu celal sakin o lafını sana söylemek gerekiyor sana denmedi o laf yada seni eleştirmek için değil şu takıntılı her zaman ben haklıyım davranışından vaz geç 1 kere kimse sana hakaret etmiyor sen gelip ediyorsun bak bende sert bir yazı yazdım şimdi senin yüzünden senin bakış açından biz sana sataşıyoruz ama dikat et biraz ağır şakalar yapıyorsun kelimelerini dikkatli seçmiyorsun yazında sanki bu adam para için yaşıyor gibi bir anlam çıkıyor tepki alman normal ki adam seni cidiye bile almadı yazı yazmadı admin kavga çıkarmayın dedi. Sen admine de alevlendin olay yok sana sataşan yok laf sokan yok sen bunları var zanedip hakaret ediyorsun ama sorunda burdan kaynaklanıyor bunu anlatamadım galiba sana

kaç kere söylemem lazım derken senle olan mevzulardan hiç mi ders almadın bazen düşünüyorum. Egom yüksektir doğru ara sıra birisini küçümserimde ama yazan senin gibi alıngan biri olduğundan olayı yorumladım onu da yapmamak lazımmış laf atmak için can atıyorsan git başka mangakaya at bu adam sana birşey mi yaptı devleti mi soydu yolsuzluk mu yaptı pintilik yapıcağına kendisine baksın diyorsun bu ölen birinin arkasından iyi bakmadı kendine demekle aynı şeydir. Sevmiyorsan geçmiş olsun der geçersin adamın olmayan pintiliğine hakaret etmesin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.