Jump to content

Göçebe - The Host 29 Mart'ta Sinamalarda !

Toprakezgi

Önerilen İletiler

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=fqb3Rno1cZA

Filmin Özeti

Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..

Yapım:

2013 - ABD

Tür:

Bilim Kurgu , Korku

Süre:

110 dakika

Yönetmen:

Andrew Niccol

Susanna White

Oyuncular:

Diane Kruger

,

Saoirse Ronan

,

Chandler Canterbury

,

Jake Abel

,

William Hurt

Senaryo:

Stephenie Meyer

,

Andrew Niccol

,

Sinemalar.com'dan alıntıdır. Bu haberi duyunca o kadar sevindim ki anlatamam. Kitabını gerçekten beğenmiştim. Filmi de beğenir miyim bilmiyorum ama güzel gibi görünüyor. Tam hayallerimdeki gibi olmaz, zaten benim garip hayallerim vardır. Cinsiyeti bile farklı yapabilirim. Hadi bakalım, hemen 29 Mart gelsin istiyorum yehaa. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Melanie fena değil. Jared benim gözümde bildiğin taştı. Noolmuş la ona öyle?

Ve Ian...

O olgun kibar aşık Ian, süt bebesi olmuş.

Bu Winchester'ların küçük kardeşi Adam ve 16 yaşındaki Şimşek Hırsızı Luke lan?

Jared bir de bundan Melanie'yle kırıştırmasınlar diye uğraşıyordu, için rahat olsun Jared'cığım şu nurlu bebeksi surata bak bu kimseyle kırıştıramaz. Bu anca kızara bozara kekeleyerek seni seviyorum der. Başka bir şey yapacak tip yok velette.

Ama Jake Abel'ı severiz.

Umarım umduğum kadar çocuksu olmaz.

Zira üç-dört yıldır bu filmi bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Melanie fena değil. Jared benim gözümde bildiğin taştı. Noolmuş la ona öyle?

Ve Ian...

O olgun kibar aşık Ian, süt bebesi olmuş.

Bu Winchester'ların küçük kardeşi Adam ve 16 yaşındaki Şimşek Hırsızı Luke lan?

Jared bir de bundan Melanie'yle kırıştırmasınlar diye uğraşıyordu, için rahat olsun Jared'cığım şu nurlu bebeksi surata bak bu kimseyle kırıştıramaz. Bu anca kızara bozara kekeleyerek seni seviyorum der. Başka bir şey yapacak tip yok velette.

Ama Jake Abel'ı severiz.

Umarım umduğum kadar çocuksu olmaz.

Zira üç-dört yıldır bu filmi bekliyorum.

:o Hislerime tercüman oldun. Bu kızı ben pek beğenmedim. Birkaç arkadaşıma söyledim onlar da beğenmedi. Ben onu daha iri yarı "kodummu oturturum" cinsinden bir abla bekliyordum. Tamam iri yarı dediysem toroman demedim. Hafiften iri yarı yani. Kilolu falan değil.

Percy'de oynayan çocuk iyi hoş ama bakalım karaktere uyabilecek mi? Of çok merak ettim. Ben de 2008'den beri bekliyorum şu lanet filmi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lise 2(belki 3 emin değilim)ten beri yani kitabını bitirdiğim günden beri bunu bekliyordum :D umarım kitabına uygun düzgün bir film yaparlar, Alacakaranlık gibi ergen işine dönüşmez(hiç ümitli değilim gerçi bundan). yine de merak ediyorum kesin izliycem, belki sinemada izlerim ^_^

ve Melanie... Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.