Jump to content

OreImo 2. Sezon Tanıtımı

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Yeni sezondan tanıtım videosu ve diğer haberler.

Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai ya da kısaca OreImo’nun 2. sezonundan yeni tanıtım videosu yayımlandı. Yaklaşık 2,5 yıllık bir aradan sonra başlayacak olan yeni sezon, 7 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Bunun dışında seri ile ilgili farklı gelişmeler de meydana geldi. İlk olarak Namco Bandai Games, PS3 platformu için çıkartılacak yeni bir OreImo oyununu duyurdu. Bunun dışında OreImo serisi Japonya’da özel İngilizce eğitim programına dahil oldu. Japon orta okul öğrencileri İngilizce kitaplarında OreImo karakterleriyle birlikte İngilizce öğrenecek. Böylece animeler bir kez daha eğitim için kullanılmış olacak.

Resmi ekleyen

Kaynak AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren şimdi bu haberi verdinde aklıma geldi bu animenin son iki bölümü çevrilmemişti demi bir de 2. sezon diyorlar benim sana yolladığım 2 bölümü çevirttircektin yapmıcaksan yapmıcam de birde msj kabuletmiyor artis sonra bana hiç slm vermşyon deme :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eren şimdi bu haberi verdinde aklıma geldi bu animenin son iki bölümü çevrilmemişti demi bir de 2. sezon diyorlar benim sana yolladığım 2 bölümü çevirttircektin yapmıcaksan yapmıcam de birde msj kabuletmiyor artis sonra bana hiç slm vermşyon deme :D

:) valla ceviricekti cevircem dedi daha dogrusu nereye gitti bilmiom mesajda atmıyor :D Mesaj kabul etmiyorum da nerden çıktı :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.