Jump to content

Sword Art Online Mangakasının Röportajı

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Reki Kawahara, Sword Art Online hakkında neler dedi?

Sword Art Online‘ın yazarı Reki Kawahara, 29 – 31 Mart tarihleri arasında Seattle’da düzenlenecek olan Sakura-Con’a katılmadan Aniplex ile bir röportaj gerçekleştirdi. Kawahara, eserinin, Japonya dışında da bu kadar ses getiren bir yapım olacağını beklememiş. Mangaka, Amerika’da yaklaşık 10 milyon izlenme sayısına ulaşan Sword Art Online animesinin başarısını ise Amerika’nın MMORPG’lerin ana vatanı olmasına bağlıyor. Ayrıca kendisine gösterilen cosplayer fotoğrafları ile ilgili yorumlarda da bulunuyor.

İlk kez Amerika’ya gideceği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Reki Kawahara, Sakura-Con’da hayranları ile buluşacak.

Kaynak AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beklemesi lazımdı japonya da tutmadı ama abd de iyi tuttu bunu rpg ülkesi olmasına değil çizim kalitesine ve işlediği konu olan romantizm'in abd de sevilen bir tür olmasına da bağlamalı 2.sezon yapıcaksa anlaşma yapabilir avatar gibi abd de yayın yapabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beklemesi lazımdı japonya da tutmadı ama abd de iyi tuttu bunu rpg ülkesi olmasına değil çizim kalitesine ve işlediği konu olan romantizm'in abd de sevilen bir tür olmasına da bağlamalı 2.sezon yapıcaksa anlaşma yapabilir avatar gibi abd de yayın yapabilir

Amacım kavga çıkarmak falan değil yani o yazdığını Adminde yazsa aynısını söylerdim.

Amerika 'da anket falan mı yaptın nerden biliyorsun Amerika 'da Romantizm severlerinin bu kadar çok olduğunu ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel GGO Cıkacagı yok daha ama SAO 2.sezon abd cıka bilir. GGO SAO devamı olmuyacak GGO SAO farklı olacak ama SAO dünya tohumu ile devam edebilir 3 sezon olabilir... Hadi hayırlısı GGO önce 2.sezon abd cıkarda izleriz. xd
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kirito çok basit olan anketlere baktım abd de talk show ve polisiye çok izlenir film ve 3. olarak romantizm fantastik türü sevilir yani romantik komedi romantik fantastik o yüzden her çizgi romanda kahramanın aşık olduğu biri vardır en iyi oyuncuları romantik dalında olur. Bunu biraz akıl yürüterek anlamak basit

ayrıca kaç kere diyeceğimi unutum artık yazın saldırgan ve kendinden emin herkesi kendin ile karşıtırma araştıran anketleri takip eden benim gibi çok insan var onu bırak her hafta anketler ve reytingler türkçe olarak ülkemize geliyor artık abd nin romantik türevi şeylerin çok sevildiğini şurdan anlarsın kalitesiz the wampire daires alacakaranlık secret circle teen wolf bunlar reytingi yüksek alır konu bakımından berbat olmalarına rağmen bunun nedeni televizyon izleyicisinin %70 ten fazlası abd de 1-18 yas arasındadır. Uzatmıyorum soru sor ama hadi yiyorsa cevapla tarzında sorma kavga çıkarırsın ben alıştım tarzına ama başkasına yaptığın zaman olanı gördün.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sword Art Online Amerika'da çıksa bence iyi olmaz... Çünkü ona ısrarla Dublaj yapacaklar, böylece bizde animeden kopacağız... O Kirito'nun "Motto... Motto Hayaku!" diyişini bir daha duyamıyacağız... Onun yerine " More... More Faster" benzeri bir şey olacak... Japonyada devam etsin isterse 2 yıl bekletsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.