Jump to content

Solitary - FanArt'larım

Solitary

Önerilen İletiler

Çizimler iyi yeniysen eğer yardımcı bir kaynak olarak kitap önerebilirim..Burda temel kafa,vücut durus tiplemeler arka plan vb bilgiler örneklerle var bana çok faydası dokundu.

Almak istersen Buradan siparis vererebilirsin :

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yeni-Baslayanlar-Icin-Manga/Christopher-Hart/Sanat-Tasarim/Resim-Plastik-Sanatlar/urunno=0000000360433

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:( Umudunu kırmak istemem ama teknik 0, 1 ay boyunca teknik çalıştım diyorsan ve sonuç buysa ya yanlış bir şeye çalışmışsın ya da çalışmadan çiziyorsun. Kırıcı olduysam gerçekten özür dilerim. Bu iş

Vazgeçirmeye çalışmıyorum seni dikkat et daha çok çalışmalısın diyorum. Neyse itiraz ediceksen bir şey demiyeceğim. Resimlerinin hepsinde hatta var. Ve bırakta bilelim neyin ne olduğunu. Çizimlerinde

Öncelikle ben çizim hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim bu yüzden bu konuda sana bir şey diyemem,fakat gelişme var ki buda gayret ve çabandan geliyor.Fakat sorun her şeyi hemen yapmaya çalışman,man

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.