Jump to content

Solitary - FanArt'larım

Solitary

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

:( Umudunu kırmak istemem ama teknik 0, 1 ay boyunca teknik çalıştım diyorsan ve sonuç buysa ya yanlış bir şeye çalışmışsın ya da çalışmadan çiziyorsun. Kırıcı olduysam gerçekten özür dilerim. Bu iş

Vazgeçirmeye çalışmıyorum seni dikkat et daha çok çalışmalısın diyorum. Neyse itiraz ediceksen bir şey demiyeceğim. Resimlerinin hepsinde hatta var. Ve bırakta bilelim neyin ne olduğunu. Çizimlerinde

Öncelikle ben çizim hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim bu yüzden bu konuda sana bir şey diyemem,fakat gelişme var ki buda gayret ve çabandan geliyor.Fakat sorun her şeyi hemen yapmaya çalışman,man

merhaba beyler ilk yorumum bu konuya olsun genellikle misafir olarak takip ediyordum sizi aranıza katılayım dedim bende çok sık çizim yapan biriyim size kakashi çizimini göndermek istedim isterseniz ismimi yazıp tekrar gönderebilirim şimdiden arigato : :)Resmi ekleyen

Güzel çizmişsin ama

1.Saçlar hiç olmamış

2.Başka birisinin FanArt çalışmalarının içinde kendi FanArt çalışmalarını paylaşmamalısın.

3.Paylaşıcaksanda kendine ayrı bir tane FanArt konnusu aç :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayrıldığım zamanlarda yaptığım çizimler:

Birzamanların efsanesi: Yu-Gi-Oh

Yami Yugi

Resmi ekleyen

Pegasus:

Resmi ekleyen

Birkaç tane One Piece çizimi:

Luffy

Resmi ekleyen

Bunlarda isimlerini bilmediklerim:

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

eskiye göre gelişme var ama daha geliştirmen gerekiyor. çok sert çiziyorsun biraz yumuşak çizersen daha iyi sonuç alırsın. ilk başta çizimi daha kolay olan ve severek çizebileceğin karakterleri seçmen daha iyi olur. çenelerde biraz sorun yaşıyorsun gibi o yüzden çizerken ilk başta yüzlere önem ver sadece yüz çiz mesela bir süre (ben öyle yapmıştım) :) azimli olursan ve sürekli çizersen güzel çizimler çıkaracağını düşünüyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle ben çizim hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim bu yüzden bu konuda sana bir şey diyemem,fakat gelişme var ki buda gayret ve çabandan geliyor.Fakat sorun her şeyi hemen yapmaya çalışman,manga çizmek gibi.Sadece ben bir manga-kayım diyebilmek için bile en az 5 yıl ders alman çalışman gerekiyor,sadece bunu söyleyebilecek seviyeye gelene kadar ki o zaman bile acemi bir manga çizeri olursun.Bu kadar erken başlamamalısın,henüz çok geridesin.Manga çizmek zor iştir ve emek ister şimdiden bu çizimlerle ben bir manga-kayım demek diğer kishimoto gibi manga yapanlara saygısızlıktır.Fakat manganın ilk bölümünü okudum tek sorun çizimde değil hikayen,ilk bölümden hiç bir halt anlamadım açıkçası bu yüzden önceki konuna bakıp hikayenin nasıl olduğunu okudum ve gerçekten kırmak istemiyorum ancak çok dandik.Sen yıllarca çalış çabala süper çizim yap gerçek bir manga-ka ol o hikayeyle hiç bir yere varamazsın.Benim ilgilendiğim alan yazarlık ve edebiyat bu yüzden hikayenin çok kötü olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca eleştirilerimi kırıcı bulursan gerçekten çok özür dilerim ancak bu kadar gayrete sadece çalış çabala diyerek geçemezdim o zaman zaten boşa çıkardı.Gunslinger arkadaşı tebrik ediyorum gerçekten sana çok destek çıkıyor.Bu eleştirilerde zaten seni yıldırmak için değildir,tersine seni dahada çalışmaya zorlayıp en iyisini yapana kadar sana destek vermektir.Bu yüzden lütfen yanlış anlama vede dediklerime uy..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacı gideli,ne kadar oldu,ona göre bir değerlendirme yapıcağım gelişme var tabi,ama sadece yüz konusunda gelişme gördüm op gibi zor çizimleri denemeni takdir etmiyorum açıkçası asla ve asla op ile çizime başlama,ve verdiğim linklere muhtemelen bakmadın,hala göz ayarı veremiyorsun. Şu ana kadar vermen gerekirdi,ama yetenek olmadığından değil,başlam gereken yeri bilmiyorsun gibi geldi. Tavsiyem,artık rica ediyorum sadece ölçü çalış sadece ölçü baka baka da çizme sadece ölçülere çalış.

http://www.kisabirmola.com/anime-manga-cizim-teknikleri-f229.html

Şurdan yapmadık denemedik şey bırakma sadece deneme de,düzgün yapana kadar uğraş bunlar 1 ayını alır sadece. One piece çizim konusunda diğer serilere göre aşırı derece de zor. Mesela ben ilk çizimlerim kafadan ölçü birimleri ile oldu ve sonra op çizdim. 8 aylık bir çizerim.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.230999797043159.1073741827.100003994207441&type=3

burdan çizimlerime bakabilirsin,zaten anlarsın hangisini ilk çizdiğimi. 8 aya şu çizimi yapabilecek aşama da olmalısın hedefin için ve ben çok hantalım sadece okulda çiziyorum çünkü;

Resmi ekleyen

Daha bitmemişte olsa mesela diyorum. Yu gi oh çizimlerin güzel ama,gelişmeyi beli etmişsin. Ama dediğim gibi artık basit şeyleri çizebiliyolrsun ama zordan uzak dur derim hele çizim ölçülerini daha tam olarak elin alışkın değilken,8 ay geçse de ben de değilim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.