Jump to content

Detroit Metal City

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Resmi ekleyen

Tür: Müzik, komedi

Yıl: 2008

Bölüm sayısı: 12 (Ova şeklinde)

Bölüm süresi: yaklaşık 13 dk

Mangası: 2005 - Hala devam etmekte

Shinichi Negishi pop müzik yapma hayalleri için taşradan Tokyo'ya gelmiş nazik bir gençtir. Ancak üniversiteden sonra kendisini mizacına tamamen ters bir müzik dalında bulmuştur: Death Metal Müzik... Detroit Metal City (DMC) adındaki bir metal grubunun solistidir ve işinden nefret etmektedir. Negishi işi ve sosyal yaşantısı arasında sürekli gidip gelmektedir. Ancak gerek sahnedeki performansı gerek dışarıda başına gelen olaylar sayesinde grubun ünü hızla artmaktadır.

Kemal Sunal filmleri tadında izleyeceğiniz bir seridir. Negishi'nin yani sahnedeki adıyla Krauser II'nin başına gelen olaylar iyi güldürmektedir. Seriyi merak edenlere iki uyarım olacak:

İlki aşırı argo ve küfür içeren bir seri. İzlerken bilerek izleyin... Ailenizle birlikte izlemeyin en azından :D

İkincisi metal müzikten hoşlanmayanlara müzik biraz ağır gelebilir...

Her şeye rağmen izlerken çok keyif aldığım bir seriydi... Merak edip de izleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler :D

Açılış videosu da bu :D
i

En hoşuma giden soundtrack'ı ise bu idi:
Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pop müzik bile değil, slow müziğin dibini yaparken metal'e geçiş yapıyor :lol: beni de ekle -_-

bu arada onların en ünlü şarkısı "satsugai" :wub:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=d7l_wAfTZ9Q

ben de ekle derken neyi kastettiğini merak ediyordum Amygirl açıklık getirmiş :D yahu nasıl olabiliyor bu iş, slow pop yaparken death metal ha ? Fate/Zero'dan sonra hemen izliycem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim hoşuma giden sahne 2-4 yaş arası bir kızın babası ile metal konserine gitmesi, sonra DMC grubunun şarkısını söylemesi ve milletin ona eşlik etmesi, o bölümün olduğu yorumları okudumda biride benim kızım olursa bende götüreceğim diyor böyle bir konsere, o yorumuda beğenmiştim :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.