Jump to content

07-Ghost Türkçe MANGA Projesi :D ~ bölüm 26 eklendi

Recommended Posts

Selam millet :D 07-ghost'un animesini izleyenler bilirler sonu devamı varmışcasına biter ve anime olarak devamıda bir türlü gelememiştir(8 yıl oldu be yuh <_< ) O yüzden bende bir 07-ghost hayranı olarak mangasını okumaya başladım.Ancak Türkçe çevirisi hiç bir yerde olmadığı için İngilizce okudum ve bugün birden bire karar verdim: ben yapıyım o zaman çeviri ve editlerini heheyt B) :D Planım animenin bittiği yerden mangaya devam etmek(yani bölüm 25'ten itibaren~Frau ile Teito kiliseden kaçıyorlardı hatırlarsanız :D ) ve her hafta pazar günü bir bölüm yayınlamak. B) Okumak istiyorsanız lütfen yorum yazın; bende devamını getiriyim.Sonuçta boş yere bilgisayar başında bel fıtığı olmak istemem :ph34r: :D

NOT: Millet kahrolsun yaz okulu yaa... Yeni bitti okulum hiç anime-manga dünyasına zaman ayıramadım :( En yakın zamanda -en azından yarım bıraktığım bölüm 27'yi- tamamlamaya çalışcam gerisi Allah kerim ^_^

Bölüm 25

http://www.mediafire...10x842fk11pfa8y

Bölüm 26

http://www.mediafire...9t3q3dbpdbz90yw

Bende takip ederim. Mangasını İngilizce takip etsem de, Türkçe okumak, daha güzel olur. Şimdiden kolay gelsin.

Hehe okursanız elimden geldiğince çevirmeye devam ederim tabiki,takip edenlere çok teşekkür ederim :) Çeviri de ya da editte bir yanlışlık yaptıysam affola :rolleyes:

Yapabilirsen takipçin olur bayağı :)

Benimde lideri olduğum bir çeviri grubum var. Edit de Çeviri de yardım lazım olursa mesaj at yardım edebileceğim her konuda yardım ederim.

Kolay gelsin şimdiden :)

Gerçekten çok teşekkür ederim.İnş altından kalkabilirim :) Sana ve ekibine de kolay gelsin ^_^