Jump to content

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Hangi animeler ödül kazanmayı başardı?

Bu yıl 12.’si düzenlenen Tokyo Anime Ödülleri sahiplerini buldu. Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo, One Piece Film Z, Ookami Kodomo no Ame to Yuki (Wolf Children), A Letter to Momo gibi adayların arasından Wolf Children rakiplerine şans tanımadı ve ödülleri silip süpürdü.

Resmi ekleyen

Yılın Animesi

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

En İyi TV Serisi

Sword Art Online

Kuroko no Basket

En İyi Yerel Film

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

En İyi Uluslar Arası Film

The Adventures of Tintin

En İyi Yönetmen

Mamoru Hosoda (Ookami Kodomo no Ame to Yuki)

En İyi Orijinal Hikaye

Reki Kawahara (Sword Art Online)

En İyi Screenplay

Satoko Okudera, Mamoru Hosoda

(Ookami Kodomo no Ame to Yuki)

En İyi Sanat Yönetmeni

Kouji Oono (Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Momo e no Tegami)

En İyi Karakter Tasarımı

Yoshiyuki Sadamoto (Ookami Kodomo no Ame to Yuki)

En İyi Seiyuu

Yuuki Kaji (Aquarion EVOL, Accel World)

En İyi Müzik

Youko Kanno (Sakamichi no Apollon, Aquarion EVOL)

Kaynak AF

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ne alak naruto kazanmadıysa bundandır falan bunlar bu yıl olan animelerin ödülü her yıl aynı adaylar olsa alayını op alırdı zaten adamlar her anketi alıyor naruto 2. olsada satışta, böyle anketlerde h

Sword Art Online beni şok etti Cidden "En Berbat Edilmiş Kurgu" ve "En Klişe Aşk Hikayesi" ödüllerini hak ediyor zira!

SAO haketmiyor o ödülleri. anlaşılan Twilight gençliği Japonya'yı da ele geçirmiş -.- edit: düşündüm de SAO "En İyi Orijinal Hikaye" değil de "En İyi Orijinal Fikir" ödülü olsa alabilirmiş mesela. ya

ne alak naruto kazanmadıysa bundandır falan bunlar bu yıl olan animelerin ödülü her yıl aynı adaylar olsa alayını op alırdı zaten adamlar her anketi alıyor naruto 2. olsada satışta, böyle anketlerde hep 11 12. sıralarda oluyor sao ya çok şaşırdım açıkçası ilk oyun iyidi 2. oyunda güzel bir konuyu en iyi böyle sı..... ödülünü hak ediyor açıkçası anketler abd de mi yapıldı acaba merak ettim bak fanları orda çünkü :D basket hak ediyor

hadi orjinal hikaye de sao hak ediyor hikaye orjinal ama bırak abi en iyi tv serisi nedir? saçmalıklarla mantıksızlıklarla dolu bir seriydi rpg ögesi taşıyor ama rpg nin bütün ana kuralarını yıkıyorlar zindana grup kurmadan başka biri senle aynı serverda olamaz yani mesela a kişisi girdi b kişisi de girdi ama ikisi farklı serverlarda grup olurlarsa aynı server oluyor ama ne hikmetse 2si grup giriyorlar sonra ordu geliyor arkalarından her gün aynı yatakta yattığın kişiyle yürümeye çıkıyorsun sırtını alıcak külodunu görmesin diye dön arkanı diyorsun ne diyim şimdi buna ben :D adam kılıcı alıyor oyun la bu belrili kuraları olur bu dandik denilen ırk skillini bir kulandı akılara zarar nerf yemesi gereken bir skill :D sayarımda böyle 25 bölümün hatta olmayan ilk 3 bölümü gerisi bol bol hatalı romantizm yapmışsın hadi ilk seride fena değil ama 2.seri de konuyu atmışsın çöpe 2 ergenin aşkını anlatmışsın. Binlerce kişinin ölümüne sebeb olan makineyi hayla piyasa da tutuyorlar orası ayrı konu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO haketmiyor o ödülleri. anlaşılan Twilight gençliği Japonya'yı da ele geçirmiş -.-

edit: düşündüm de SAO "En İyi Orijinal Hikaye" değil de "En İyi Orijinal Fikir" ödülü olsa alabilirmiş mesela. ya da "En İyi Orijinal Fikir Nasıl Para Musluğuna Çevrilir" falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle bildiklerimi bakınca...

En iyi Tv'de Kuroko no Basket ile En iyi Müzikte de Sakamichi no Apollon cidden hak ediyor yerlerini -_- Özellikle Sakamichi ...

Tenten'de zaten bizim Sinemalarda oynamıştı...

Gerisine yorum yapasım bile gelmiyor...SAO'ya En iyi diyebilen bir nesil yetişiyor arkadaş <_<

Tabi bunlar Benim Düşüncelerim :ph34r: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asıl sana ne alaka tabiki naruto toplardı bütün ödülleri en iyi anime bariz naruto dur iidaalı yım one pieceye 1000 takar en azından hikaye bi yere gidio olduğu yerde durm uyo one piece de sürekli adlar farklı korsanlar schubukailer denizciler böyle bi dön gü halinde devam ediyor üstelik naruto abd de 1. olmuş çizgi romanları bile geçmiş bu yuzden narutoyu karalamanın bi alemi yok one piecede ii olabilir ama narutonun yanından bile geçmez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.