Jump to content

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ne alak naruto kazanmadıysa bundandır falan bunlar bu yıl olan animelerin ödülü her yıl aynı adaylar olsa alayını op alırdı zaten adamlar her anketi alıyor naruto 2. olsada satışta, böyle anketlerde h

Sword Art Online beni şok etti Cidden "En Berbat Edilmiş Kurgu" ve "En Klişe Aşk Hikayesi" ödüllerini hak ediyor zira!

SAO haketmiyor o ödülleri. anlaşılan Twilight gençliği Japonya'yı da ele geçirmiş -.- edit: düşündüm de SAO "En İyi Orijinal Hikaye" değil de "En İyi Orijinal Fikir" ödülü olsa alabilirmiş mesela. ya

@Kartalyegt, Sen neyi inkar ediyorsun bilmiyorum. Saonun ödül almasının nedeni uygun ve güzel bulunduğu için, veya dediğine göre fanlarından kaynaklanıyor. Fanları canı sıkıldığı için sevmiyordur herhalde beğenmişlerki fanı olmuş. Asunnaa Asunnna asunnna diye 25 bölüm geçmesi belliki insanların hoşuna gidiyor. Sen ne kadar inkar etsende Sao ödülü aldı. :) Sen beğenmeyebilirsin, sana konusu işleyişi, kötü olabilir. Ama o animenin o kadar fanı olması senin düşüncelerinin tersine o kadarda beğenen var demektir. Binlerce anime vardı. Birsürü hakeden de vardı. Ama içlerinden seçmek zorundalar. Saoyu layık görmüşler.Ben asıl

Ookami Kodomo no Ame to Yuki'ye çok şaşırdım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO animesini kötülemek amaçlı değil ama en özgün hikaye kategorisinde yer edinmesi komiğime gitti açıkçası.

Ookami Kodomo'ya bir şey demiyorum, aldığı ödülleri hakediyor. Kuroko no Basuke'nin de daha fazla ödül almasını isterdim.

Teşekkürler paylaşımlar için.^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

narutonun ödül kazanmamasının sebebi fillerdir kesin başka bişey varsa bilmiyorum.

adamlar işi ticarete döktüler. Naruto'yu uzatabildiğimiz kadar uzatalım gelsin paracıklar. Fakat bu filler gerçekten çok sıkıcı. Bu gidişle en koyu fanatiklerini bile bıktırıcaklar. Kimse enayi değil seyrettiği bir şeyi milyon defa seyretmeyi kimse istemiz:( :angry:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

adamlar işi ticarete döktüler. Naruto'yu uzatabildiğimiz kadar uzatalım gelsin paracıklar. Fakat bu filler gerçekten çok sıkıcı. Bu gidişle en koyu fanatiklerini bile bıktırıcaklar. Kimse enayi değil seyrettiği bir şeyi milyon defa seyretmeyi kimse istemiz:( :angry:

Aynen. Manga zaten aldı başını gitti, bıraksınlar da izleyelim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.