Jump to content

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ne alak naruto kazanmadıysa bundandır falan bunlar bu yıl olan animelerin ödülü her yıl aynı adaylar olsa alayını op alırdı zaten adamlar her anketi alıyor naruto 2. olsada satışta, böyle anketlerde h

Sword Art Online beni şok etti Cidden "En Berbat Edilmiş Kurgu" ve "En Klişe Aşk Hikayesi" ödüllerini hak ediyor zira!

SAO haketmiyor o ödülleri. anlaşılan Twilight gençliği Japonya'yı da ele geçirmiş -.- edit: düşündüm de SAO "En İyi Orijinal Hikaye" değil de "En İyi Orijinal Fikir" ödülü olsa alabilirmiş mesela. ya

şu konuda cidiysen kötü terse gelirsin haberin ola trolledin varsayıyorum. Biri abd de 2 milyon satarak 1. biri 37 milyon satarak japonya da birinci

edit=Sao ya laf ediyorum ödülleri hak etmiyor hemde hiç bu sene mirai niki amnesia gibi animeler çıktı ödülü bunlar almalıydı f sınıfı bir anime değil alacakaranlıkcı hormanları yüzünden romantizm isteyen kirito asuna diyince kendinden geçen ergen sürüsü bu ödüller inşalah japonyada verilmiyordur abd de gibi geldi.

arkadaşım sen nasıl bir ergensin bilmiyorum ama sao izlemeden ltfen burdan yorum yapma herkes anlayabilir 2.sezonda bi cıvıma oldugunu o yüzden burdan cıvıdıgını söylerek otakulukta yapmıyosun tek diyicegim sao orda hak ettigi yerde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım sen nasıl bir ergensin bilmiyorum ama sao izlemeden ltfen burdan yorum yapma herkes anlayabilir 2.sezonda bi cıvıma oldugunu o yüzden burdan cıvıdıgını söylerek otakulukta yapmıyosun tek diyicegim sao orda hak ettigi yerde

sao yu bitirdim 2. olarak otakunun ne olduğunu öğren gel türkiye de otaku yok 3. olarak animeyi gidin gözlerinizle izleyin bir ton saçmalık var hodri meydan diyorum diyin sao bu yüzden hak etti yok romantizm fetişi ergenleri çeken bir anime itiraz ediyorsan adam akılı et

hacı biz dayanaklı mantık çerçevesinde konuşuyoruz gelmiş sen nasıl bir ergensin,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. sezonda SAO tadını evet kaybetmiş olabilir ama genede muhteşem bir seriydi. Yazarın yarattığı dünya ve kurgu olağan üstüydü. Sadece romantizm i biraz abarttı diye bu kadar kötü eleştirmeyin bence ödülü kesinlikle hakketmiş. Özelikle yazarının da bir ödül alması alması süper olmuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sword art online ..!!

En klişe en berbat anime.Bu animeye güzel diyen pembe dizi severlere sözüm yok .

bak buna bir gram saygı duymam(alınma) ama bak yaşı 11 ergenliğe girmemiş bu animenin berbat olduğunu anlamak için ya ergenliğe girmemen gerek yada ergenlikten çıkman onu geç benim gibilerde var benim gibi ergen olupta sevmeyen ise adam akılı anime izlediği için çıtasını adam akılı bir yerde tutabilenler. Teorimi kanıtlamaya bayılıyorum demesi bir şey derim örnek veriyorum fiilde olsa narutonun izleyicisi izliyor dedim milet hakaret etti arka arkaya yorumlar naruto fiileri ayrı güzel olsun fiil de olsa izlenir burda da aynı şekil oluyor 4/4 yaptım sao hakında devam edinde bir 10/10 olsun ben 25 yaşımı geçtim ve sao güzel diyen varsa söylesin yada 12 yaşından küçük olan(2-3 anime izleyenleri saymıyorum tabi)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.