Jump to content

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ne alak naruto kazanmadıysa bundandır falan bunlar bu yıl olan animelerin ödülü her yıl aynı adaylar olsa alayını op alırdı zaten adamlar her anketi alıyor naruto 2. olsada satışta, böyle anketlerde h

Sword Art Online beni şok etti Cidden "En Berbat Edilmiş Kurgu" ve "En Klişe Aşk Hikayesi" ödüllerini hak ediyor zira!

SAO haketmiyor o ödülleri. anlaşılan Twilight gençliği Japonya'yı da ele geçirmiş -.- edit: düşündüm de SAO "En İyi Orijinal Hikaye" değil de "En İyi Orijinal Fikir" ödülü olsa alabilirmiş mesela. ya

SAO ya laf yok :D o hakketiği yer de gayet güzel çizimleri olan özelliklerde action sahnelerinin beni kendimden aldığı bir animedir yani hikayede güzel olunca on numara anime çoğu kişide benle aynı düşüncede ama şimdi sen beğenmediğin için kalkıpta bu nası anime ya nasıl sevilir dersen bende sana derim FT nası bi anime ya o nası sevilir ben sevmedim açıkçası yani bir animeyi sevmediysen bırak içinde kalsın ve seviyomusun diye sorulursa sevmiyorum de ve bilki herkes seninle aynı düşüncede değil ve olamaz ben SAO yu seviyorum sonuna kadar zevkle izledim bir sezon daha çıkarsın yine izlerim ve bu dedikleri desteklicek daha kaç kişi bulurum neyse bazılarıda RPG nin esas kurallarını hiçe saymışlar :D laaaan olum adamlar kask takıp giriyor oyuna o artık senin benim oynadığımız RPG değil senin oynadığın silkroad flan değil anladınmı canım ne insanlar var ya gülerken düşündürüyolar bu ülke nereye gidiyo diye kafaya bak adamın :D sen kask takıp oyuna girsen donla dolaşırmısın ? utanmazmısın birde oyundaki karakter senin tipinde :D hey gidi hey :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumumu sildim zaten ama o nasıl bir hız anında cevap vermişsin.(bu arada one pieceye yeniden başladım şu an 40.bölümdeyim senin yüzünden sağol ilk bölümlere dayanınca çokta kötü olmuyor.)

sevindim şöyle diyeyim yanlış anlayıp atarlanmasan nutella gibi insansın :D/>

@gereksiz

bak abiciğim rol yapma oyunlarının belirli kuraları vardır ilerde kasklada girilse o kuralar geçerlidir çünkü o kuralar oyunun ilerleyişini bozmamak içindir. FT yi sevmeyebilirsin ki bende sevmiyorum ama senin yaptığın domogojidir. Dediğinin benim dediğim ile bir alakası yok. Ödül alma mevzusu ve hak etmiyor sao bu ödülü sao bölümünde sao böyle sao şöyle desem senin dediğin olay tamam doğruydu ama burdaki mesele hak etmemesi

edit=doğru söylüyorsan her akşam aynı yatakta yatığım insanın yürüyüşte külodumu görmesini istemem akşam görsün sabahları utanırım(kafa mı buluyorsun bazen benle düşünmeden edemiyorum.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kartal haklı olabilirsin ama sonuçta bu bir kurgu, hayal dünyasının sınırı yoktur. İsterse RPG adıyla bütün kuralları silip baştan yazabilirdi, hem kural dediğin şey de insanların koyduğu bir şey değil mi? Bir insanın koyduğu kuralı bir mangaka niye kaldıramasın?

Hem animelerde binlerce fizik kuralına karşı geliniyor, uyduruk birkaç oyun kuralına karşı gelinmiş çok mu? Naruto ağaçtan ters sallanır, yanılıyorsam düzelt Luffy de uzuvlarını uzatabiliyordu değil mi? :D/> Bunun gibi fizik kurallarına, yaradılıştan gelen kurallara karşı geliniyor da RPG kurallarına -ki yazılı böyle bir şey yok- niye karşı gelinmesin? :D

Kendinizi sınırlandırmayın millet. Hayal gücü sınırsızdır. :) ;)

He bir de, Kartal Şevval OP'e geri döndü ben de yazın izleyeceğim sen de filler'ları atlayarak Naruto izleyebilirsin! ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

witch şöyle bir durum var saçmalık ile abartı arasında fark var mesela luffy elini şişiriyor onu boşver beyazsakal şehri ikiyi bölüyor kolayca depremler yaratıyor amiraller okyonusu buza çeviriyor meteor yağdırıyor ışık hızında hareket ediyor ama bunlar kendi evreninde mantıklı şeyler anlatabildim mi? yüzükler efendisi gibi evreni hayali bir dünya ise yani bizim dünyamızı adı geçmiyorsa o istediği kadar abartabilir çünkü benim evrenim benim kurallarım geçerli, Sao bizim dünyamızı geleceği hakında rpg oyunundaki kuralar elbet kaldıralabilir ama bu dediğim şeyler dengesizlik olmasın diye yapılan birşey hilenin izinli hali gibi oluyor mesela zindandasın yarısına kadar tankla gitmişsin sonra birden adam girdi(bu senin iznini olmadan olmaz hiçbir oyunda)senin bütün hakını yer şimdi o adam veya 5 kişilik bir zindan oyunun ortasında 50 kişi giriyor o zaman zindan demiyeceksin oraya RAİD diyeceksin raid denilse sorun yok ama zindanın ana kuralı gidiyor anlatabildim mi raid ile zindanı ayıran çizgi gidiyor. Daha bunun gibi bir sürü olay var raidi açıklayayım birlikçe girdiğin büyük haritalar tek başına iş yapamazsın bu maplerde 50-100 kişi gibi bir sınır vardı bossu kesince kazanırsın zevklidir world of warcraft gibi yine de birlik liderinden habersiz başka biri giremez. Bu kuraları elbet yıkabilirsin ama böyle yıkarsan saçma olur anlatabilmişimdir umarım lore kısmı önemlidir birşeyin unutmayın :D narutoyu izlemeyi düşünüyorum ama yazın ancak şu aralar çizim işlerim sınavlarım yoğun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kuroko haketmisti de nerdeyse tüm ödülleri wolf children mı ne o almıs merak ettim alıyım bi listeme :D sao ya söliceğm tek sey 2.oyunda konunun bozulmasıydı ama güzel animeydi hakettimi bilmiorm açıkcası sao bnm içn sadece 1 seferlk izlenicek bi animeydi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kuroko haketmisti de nerdeyse tüm ödülleri wolf children mı ne o almıs merak ettim alıyım bi listeme :D/> sao ya söliceğm tek sey 2.oyunda konunun bozulmasıydı ama güzel animeydi hakettimi bilmiorm açıkcası sao bnm içn sadece 1 seferlk izlenicek bi animeydi :)/>

Tamamen katiliyorum bence anime sadece 1 oyundan oluşmaliydi ve ooyunda zamani cok hizli gecirdiler. Onun yerine bir suru savas yapilabilirdi sirf ilk oyundan bile aksiyon ve dram dolu muthis bir 30-40 bolumluk anime cikardi ama 2. Oyun ile konu dağildi.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.