Jump to content

Bleach’siz 1 Yılın Ardından

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Ben yeniden başlayacağına inanıyorum açıkçası.Manga ve animede son zamanlarda çok sıkmıştı bleach,eski heyecanı yoktu.Ama manganın şuanki konusu çok iyi,yeniden okurken heyecanlanmaya başladım.Eminim herkes için böyledir bu.Manga satışları daha da artığında eminim animesi yeniden çekilecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu Şarkı'nın Sahnelerinde Hep Ağladım :) Ve Bu Şarkı'yı Duyupda duygulanmayan Bleach Hayranı Deqildir .)

Bugün Bleach animesinin bitişinin 1. yılı Bugün tarih 27 Mart 2013. Bleach’in 366. bölümünün yayınlanmasının üzerinden tam 1 sene geçti. Bu süre içerisinde tıpta “Bleachsizlik Sendromu” adı verilen

Way Be Bleach'sız 1 Yıl Olmuş Demek ha ! Zevkle İzlediğim En Güzel Anime'idi... Hero to Stay Duygulandım Şimdi Müziğin Her Çaldığı Sahnede Gözlerim Dolmuştu​ :( Gerçekten Çok Özledim Yha... Bleach'ın

Here to Stay in başlattım ve gözümün önünde Orihime'nin İchigo'ya veda sahnesi geldi hatta Orihime'nin sesini duyduğumu bile hissettim :D

Bence daha çok erken manganın şu anki konusu bitse bile bence konu sıkıntısı çekilmez. Mesela şuan mangada İsshin'in hikayesi anlatılıyor bunun gibi bir sürü yapılabilir Kenpachi'nin hikayesi apayrı bir anime bile olabilir daha güzeli Yamamoto ve ilk gotei 13 tayfasının Seiretei'yi kurma çabaları bile yeni bir anime olabilir(bence tutar).Bence kesin geri döner Bleach

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kalbimdeki yeri başka Bleachin...Gerek karakterleri, gerek kurgusuyla harikaydı.En çokta Hitsugaya ve Rukia yı özlüyorum :D Filleri bile çok güzeldi bazıları atlayarak izliyomuş ama bnece onlarında yeri ayrı ^_^ ^_^ I :wub: BLEACH

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fiileriyle beraber bütün bölümlerini izledim bütün şarkıları diyalogları var keşke yeniden başlasa ya ama bne umutluyum kesin çıkar [bu arada bleach sendromu geçrekten var ben bu anime için sabahlara kadar pc bşaındaydım bir ara gözüm ağrıdıydı okula gitmeyip istirahat bile ettim her gece rüyama giren her animede ıchıgo'yu ara olmuştum neyseki yavaş yavaş geçmeye başladı etkisi:) ] işallah 2 sezn çıkar :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 büyükler 3 büyükler artık kimine göre neye göre kime göre demek gerek. ama şu bir gerçek ki kendi dalında siyahı en siyah anlatan yeri geldiğinde gülümseten yeri geldiğinde ağlatan çok başarılı bir animeydi. son dönemin özellikte en kaliteli yapımlarından. narutoda ya da onepiecede olmayan şu ana kadarki yazılmamış bir siyah teması vardı. mangası ise çizimleriyle belki de gelmiş geçmiş en iyi mangadır.one piece naruto yada dragonball gibi büyükleri küçümsediğimden değil ama bleachin yeri bende apayrıdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.