Jump to content

Fairy Tail Ara Veriyor Fairy Tail Best Devam Edicek.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Bugün Fairy Tail'in ara vermeden önce son bölümü çıktı (175.Bölüm) bunun üzerine Hiro mashima twit attı.

Hiro mashima : Bugün yayınlanan son bölüm itibari ile Anime'de emeği geçen ve her zaman destekleyenlerine teşekkürlerini iletti ve Orjinall fairy tail'in günün birinde devam edebileceği haberinide yine belirtti.

Resmi ekleyen

Kaynak Oquzhan92

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bugün Fairy Tail'in ara vermeden önce son bölümü çıktı (175.Bölüm) bunun üzerine Hiro mashima twit attı. Hiro mashima : Bugün yayınlanan son bölüm itibari ile Anime'de emeği geçen ve her zaman deste

Arkadaşlar, haberin çoğu alıntı kaynak gösterseydiniz keşke adminin yazdığını kendi fairy tail facebook sayfamızda ben yazmıştım neyse. Gelelim benim bildiklerime, Anime şuanda bitti tokyo kanalı fai

Eren... şu anki duygularıma tercüman olacak bişey bulamadım :(

Fairy Tail Best Ne Zaman Çıkacak Belli Değil 3 - 4 Ay Veya Daha Fazla Sürerse ( One Piece 2 Yıl Ara Verildi 2013 Olarak Döndü ) Gibi Fairy Tail Gelişmiş Karakterler Ve Yeniliklerde Dönmesi Lazım Yoksa Bir Anlamı Kalmaz Tabi Bu Fairy Tail Best Olduğu İçin Nasıl Bir Şey Olacağı Belli Değil ( One Piece ) Gibi Geliştirilmiş Bir Fairy Tail mi Yoksa Mangadan Kaldığı Yerden Devam mı Edecek...

Fairy Tail Best Sabır Ve Merakla Bekliyorum :) Umarım Çok Güzel Olur. Bilgi İçin Teşekkürler Hokage_Minato

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yapılan açıklama Fairy Tail Best'in FT'nin bir nevi özeti olacağı yönündeydi. Kısacası siz neyin kafasındasınız ? Gayet açık ve net Fairy Tail Best FT'nin özeti olacak ve Nisan ayında yayınlanmaya başlıyacak.Bu benim kafamdan uydurduğum bişi değil. Bunu söyleyen Tokyo Tv . :D :D

Ekleme:

fairy tail e ara vermiştim ben yaklaşık 6 ay önce şuanda tekrar başlamayı düşünüyorum bu 175. baya heycanlı yerdemi bitiyo yoksa olaylar bitiyomu ?

Yeni arc'ın başlarında bitiyor . ( Son sezon zaten full yeni arct tı ) :)

Düzenlenme: Ilithyia tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.