Jump to content

Fairy Tail Ara Veriyor Fairy Tail Best Devam Edicek.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bugün Fairy Tail'in ara vermeden önce son bölümü çıktı (175.Bölüm) bunun üzerine Hiro mashima twit attı. Hiro mashima : Bugün yayınlanan son bölüm itibari ile Anime'de emeği geçen ve her zaman deste

Arkadaşlar, haberin çoğu alıntı kaynak gösterseydiniz keşke adminin yazdığını kendi fairy tail facebook sayfamızda ben yazmıştım neyse. Gelelim benim bildiklerime, Anime şuanda bitti tokyo kanalı fai

Eren... şu anki duygularıma tercüman olacak bişey bulamadım :(

Arkadaşlar yapılan açıklama Fairy Tail Best'in FT'nin bir nevi özeti olacağı yönündeydi. Kısacası siz neyin kafasındasınız ? Gayet açık ve net Fairy Tail Best FT'nin özeti olacak ve Nisan ayında yayınlanmaya başlıyacak.Bu benim kafamdan uydurduğum bişi değil. Bunu söyleyen Tokyo Tv . :D :D

Arkadaşım fark ettiysen FT Best Ne olacak demedim.

Nasıl olacak dedim ^_^ İçeriği hakkında yorumum.İyice okusaydın keşke...

Az çok benimde tahminim eskilerin özetinin olacağı şeklinde.Yazıları bende okudum.Lakin TV-Tokyonun açıklamadığı tek şey ise bu özetlerin içeriği.En iyi bölümlerden mi oluşacak yoksa eskilere görmediğimiz yeni sahneler ve değişiklikler yapılıp farklı şeyle mi eklenecek ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, haberin çoğu alıntı kaynak gösterseydiniz keşke adminin yazdığını kendi fairy tail facebook sayfamızda ben yazmıştım neyse.

Gelelim benim bildiklerime, Anime şuanda bitti tokyo kanalı fairy tail'in yerine yeni bir anime koydu ama Hiro daha öncede bugünde yazdı ki animeyi devam ettirecek ama ne zaman devam eder belli değil ama manga son sürat devam ediyor.

Fairy Tail Best ise 4.Nisanda yayınlanmaya başlıcak ve Fairy Tail'in en iyi bölümlerinide yeniden düzenleyerek( Daha iyi çizim, kan vb ögeler koyarak) Tokyo kanalı yayınlıcak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam en baştan vericekler hunter x hunter gibi ve mangayla birebir olucak öyle büyü çemberi filen gibi eklemeler yapılmıyacak ve çoluk çocuk işi diyemiyecek kimse...

bana sorarsanız çok daha iyi olucak çünkü mangada artık kan görücez gibi duruyor ve bu animasyon şirketi pek kan göstermezdi.... bundan sonraki bölümler için en hayırlısı bu..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.