Jump to content

Fairy Tail Ara Veriyor Fairy Tail Best Devam Edicek.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bugün Fairy Tail'in ara vermeden önce son bölümü çıktı (175.Bölüm) bunun üzerine Hiro mashima twit attı. Hiro mashima : Bugün yayınlanan son bölüm itibari ile Anime'de emeği geçen ve her zaman deste

Arkadaşlar, haberin çoğu alıntı kaynak gösterseydiniz keşke adminin yazdığını kendi fairy tail facebook sayfamızda ben yazmıştım neyse. Gelelim benim bildiklerime, Anime şuanda bitti tokyo kanalı fai

Eren... şu anki duygularıma tercüman olacak bişey bulamadım :(

Biticek Dediler Fakat Bitmedi Bunada Şükür :D.

Fairy Tail siz Bir Dünya :( Cok Sıkıcı Olucak Fairy Tail Olmadan Napıcaz :(

günün birinde devam edebilecek GÜNüN BiRi !! Ne Zaman Başlicak Belli de Deil :(

Umarım En Kısa Zamanda Başlar :( :( :(

Profilindeki FT endingi Erza ve Asunanın düşüşleri de güzel :D

VE FT siz dünya yok olur :D Öyle bir anime izlerken veya mangasını okurken yerinde duramazsın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dün son 6 bölümü arka arkaya izledim(biriktirmiştim hepsini ne güzel).

bu animeyi tam burada bitirenler utansın ! Fairy Tail'in en güzel arcı devam ederken(bana öyle gözüktü, mangasını okumadım) özellikle de o endingden sonraki sahneleri gördükten sonra bu animeyi nasıl bitirebilirler diye lanet ettim.

yaza kadar müddet veriyorum, devam ettirdiler ettirdiler ettirmezlerse 2 çift lafım olacak Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dün son 6 bölümü arka arkaya izledim(biriktirmiştim hepsini ne güzel).

bu animeyi tam burada bitirenler utansın ! Fairy Tail'in en güzel arcı devam ederken(bana öyle gözüktü, mangasını okumadım) özellikle de o endingden sonraki sahneleri gördükten sonra bu animeyi nasıl bitirebilirler diye lanet ettim.

yaza kadar müddet veriyorum, devam ettirdiler ettirdiler ettirmezlerse 2 çift lafım olacak Resmi ekleyen

Furkan sana kötü bir haber daha Best temmuzda başlıcakmış yani fairy tail in gelmesine yine 5-6 ay olucak gibi :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.