Jump to content

Attack on Titan’ın 2. Videosu

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Beklentileri karşılayabilecek mi?

Yeni başlayacak olan animelerin arasında belki de en çok beklenen isim olan Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) yayımlanan ilk tanıtım videosu ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Heyecanla beklenen anime serisinin 2. tanıtım videosu da yayınlandı.

Death Note animesinin yönetmeni Tetsuro Araki tarafından yönetilen anime serisinde, müzikler Ao no Exorcist ve Guilty Crown‘dan tanıdığımız Hiroyuki Sawano tarafından hazırlanırken, karakter tasarımları da Psycho-Pass‘ten Kyoji Asano tarafından gerçekleştirildi.

Hajime Isayama’nın mangasının da eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen bir yapım olduğunu belirtmekte fayda var. Attack on Titan anime serisi çok yakında, 6 Nisan’da başlıyor.

1. Bölüm eklendi İzlemek İçin Tıklayın.

KAYNAK : AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Beklentileri karşılayabilecek mi? Yeni başlayacak olan animelerin arasında belki de en çok beklenen isim olan Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) yayımlanan ilk tanıtım videosu ile herkesi kendine ha

evet güzel seri olacak gibi. Kurapika adlı şanslı forum üyemize 3331 parça çatal bıçak hediye ediyoruz bu üstün başarısından ötürü. Başarılarının devamı temennimiz :D

Baş karakteri Yuki Kaji yani Guilty Crown'dan Shu'nun seslendirmeni seslendiriyor :D O yüzden bu animeyi merakla bekliyorum :D

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.