Jump to content

Attack on Titan’ın 2. Videosu

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Beklentileri karşılayabilecek mi? Yeni başlayacak olan animelerin arasında belki de en çok beklenen isim olan Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) yayımlanan ilk tanıtım videosu ile herkesi kendine ha

evet güzel seri olacak gibi. Kurapika adlı şanslı forum üyemize 3331 parça çatal bıçak hediye ediyoruz bu üstün başarısından ötürü. Başarılarının devamı temennimiz :D

Baş karakteri Yuki Kaji yani Guilty Crown'dan Shu'nun seslendirmeni seslendiriyor :D O yüzden bu animeyi merakla bekliyorum :D

Mangasını takip ediyordum, pek düzenli olarak yayınlamasada güzel manga. Animeside çıkacağına göre artık mangaya da düzen gelir. Anime baya sağlama benziyor. bu arada mangayı takip etmeyenler için söylüyorum baya +18 manga ama ecchi olarak değil ona göre :) incelemek isteyenler böylede aratabilir nette "SHINGEKI NO KYOJIN" diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir seri olacak. Ana karakteri seslendiren kişi Guilty Crown 'dan Shu 'yu seslendiren kişi ile aynı :)

Çevirisinide AnimeOU yapacak zaten. Hadi hayırlısı B)

sadece AnimeOU değil büyük ihtimalle 4-5 fansub birden yapacak, ilgi çekici bir seriye benziyor, benim pek ilgimi çekmemişti gerçi :D

bu arada Shu ile İssei(Highschool DxD) seiyuusu aynı, az önce bahsettiğim Hentai Ouji to Warawanai Neko ana karakteri de aynı seiyuuya sahip.

adamın sesi iyi oturuyor böyle karakterlere cidden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.