Jump to content

Bıyık FC

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 312
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bıyık FC FanClub Açıklaması Bıyıklı: Bıyığı olan kişi/kimse. Genelde erkeklerde olduğu gibi bazı kızlarda da bıyık olma durumu vardır. Bıyıklının ne olduğunu güzelce açıkladığım ve anlaşıldığ

Morali bozulduğu zaman yakışıklı anime karakterine pala bıyık ekleyip kendi kendine gülen biriyim, o yüzden bu FC bensiz olmaz. :D :D

hehehehe aradığım resmi buldum :D :D

3ira sen hiç Gintama izleme o zaman :D bu anime gelmiş geçmiş tüm animeleri ti'ye alır :D :D

İzledim Gintama'yı. Excel Saga, Lucky Star, Seto no Hanayome. Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden. Binbougami ga!.. İzlediğim diğer bu türdeki animeler. Bu seriler biliyorsundur ki parody türündedir. Ama bu FC 'da yapılan parody değil, basit ve kişisel eğlencesi olan bir şeydir.

Bu arada izlemediysen ve parody türünü seviyorsan yukarıda yazdığım animeleri izlemeni tavsiye ederim.

Sanırım bu son mesajım bu konuda, sevmediğim ortamda kalmak istemem. İyi seyirler, iyi eğlenceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amacım muhalefet veye tartışma konusu yaratmak değil, sadece insanların sevdiği anime karakterlerine mizah amaçlı da olsa bıyık yapıp gülmek ve eğlenmek pek doğru değil. Umarım diğer insanların düşünceleri daha çok göz önüne alınarak bir şeyler yapılır. İyi eğlenceler.

Sanırım sen kendini anti-anime forumunda sandın...Burada herkes senin gibi anime izliyor ve çoğu karakteri seviyor...sevdiği karaktere bıyık yapanda var burası anime küçümseme veya karakter küçümseme konusu diyede açılmadı...Hiç birşeye hakaret olsun onunla alay edelim rezil edelip batıralım diyede açılmadı.

Savunacam karşı duracam demişin...Neyi savunacan :) "Bıyık yapma animeye bıyık yapılmaz olmamalı anime karakterleri kutsaldır bıyık yapılan çarpılır :D " diyemi savunacan şu tırnak içinde yazdığım yazı sanada şimdi okurken saçma gelmedimi veya gereksiz...

Çok gereksiz bir mevzuyu kafana takıyorsun...Sana bir tavsiye kafanı kaldır yaşadığın hayatta değil dışarlarda yaşanan hayatlara bak bir çok savunulması gereken mevzu görüceksin bu mevzudan daha önemli!!!

Morali bozulduğu zaman yakışıklı anime karakterine pala bıyık ekleyip kendi kendine gülen biriyim, o yüzden bu FC bensiz olmaz. :D :D

Resmi ekleyen

Sasukeye bıyık yakışmış ama :D Bıyıklı Cool böyle olunur :D Hele 2.resim çok yürek yakıyor..."Son Uchiha Yandım Sasuke" :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Witch.

Sasukeye bıyık yakışmış ama :D Bıyıklı Cool böyle olunur :D Hele 2.resim çok yürek yakıyor..."Son Uchiha Yandım Sasuke" :D

Di mi di mi?

Ben onu uzuuun zaman önce tumblr'da görmüştüm o zamandan beri her gördüğümde gülüyorum. Aslında hemen hemen bütün Naruto karakterinin bıyıklı olduğu bir post vardı onu bir bulsam bütün FC'ye bıyık patlaması yaşatacağım ama bulamıyorum. :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Di mi di mi?

Ben onu uzuuun zaman önce tumblr'da görmüştüm o zamandan beri her gördüğümde gülüyorum. Aslında hemen hemen bütün Naruto karakterinin bıyıklı olduğu bir post vardı onu bir bulsam bütün FC'ye bıyık patlaması yaşatacağım ama bulamıyorum. :D :D

İnşallah bulursun merak ettim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım sen kendini anti-anime forumunda sandın...Burada herkes senin gibi anime izliyor ve çoğu karakteri seviyor...sevdiği karaktere bıyık yapanda var burası anime küçümseme veya karakter küçümseme konusu diyede açılmadı...Hiç birşeye hakaret olsun onunla alay edelim rezil edelip batıralım diyede açılmadı.

Savunacam karşı duracam demişin...Neyi savunacan :) "Bıyık yapma animeye bıyık yapılmaz olmamalı anime karakterleri kutsaldır bıyık yapılan çarpılır :D " diyemi savunacan şu tırnak içinde yazdığım yazı sanada şimdi okurken saçma gelmedimi veya gereksiz...

Çok gereksiz bir mevzuyu kafana takıyorsun...Sana bir tavsiye kafanı kaldır yaşadığın hayatta değil dışarlarda yaşanan hayatlara bak bir çok savunulması gereken mevzu görüceksin bu mevzudan daha önemli!!!

En iyi anime portalı sitesinde olduğumun farkındayım, herkesin anime izlediğinin de farkındayım, ve kimsenin kötü bir niyetle açmadığını biliyorum bu konuyu. Anime veya hakaret için açılmamış olmadığını ve sadece mizah anlamında yapıldığını kurucu kişide söylemiş zaten, bunu herkes biliyor. Benim açımdan sorun bunun yanlış olması. Bu kadar basit. Bana yanlış gelen şeyi savunurum kendimce. Ve yazdığım hiç birşey saçma değil bana göre.

Seninle tanışmıyoruz ve gerçek hayatta ne yaptığımı neleri savunduğumu bilmiyorsun, ve insanların öncelikleri değişir, sana göre bu anime konusu gereksiz olabilir, ama bana göre belki benim hayatım ve tutunduğum tek daldır anime. Asla kimseyi tanımadan yargılama. Bu da benden sana bir tavsiye olsun.

Lütfen şimdiye kadar yazdıklarımı mazur görün ve bana cevap vermeyin, çünkü siz cevap verdikçe bende cevap vermek zorunda kalacağım, kendimce haklıyken sizin konunuzu provoke etmiş olup haksız duruma düşeceğim, ki durum tartışmaya dönüyor. İyi eğlenceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En iyi anime portalı sitesinde olduğumun farkındayım, herkesin anime izlediğinin de farkındayım, ve kimsenin kötü bir niyetle açmadığını biliyorum bu konuyu. Anime veya hakaret için açılmamış olmadığını ve sadece mizah anlamında yapıldığını kurucu kişide söylemiş zaten, bunu herkes biliyor. Benim açımdan sorun bunun yanlış olması. Bu kadar basit. Bana yanlış gelen şeyi savunurum kendimce. Ve yazdığım hiç birşey saçma değil bana göre.

Seninle tanışmıyoruz ve gerçek hayatta ne yaptığımı neleri savunduğumu bilmiyorsun, ve insanların öncelikleri değişir, sana göre bu anime konusu gereksiz olabilir, ama bana göre belki benim hayatım ve tutunduğum tek daldır anime. Asla kimseyi tanımadan yargılama. Bu da benden sana bir tavsiye olsun.

Lütfen şimdiye kadar yazdıklarımı mazur görün ve bana cevap vermeyin, çünkü siz cevap verdikçe bende cevap vermek zorunda kalacağım, kendimce haklıyken sizin konunuzu provoke etmiş olup haksız duruma düşeceğim, ki durum tartışmaya dönüyor. İyi eğlenceler.

sanırım FC'nin amacını anlamışsın, neyse herkes istediği şekilde düşünmekte özgür, illa bu FC'den hoşlanacaksın diye bir kural da yok, sevmeyebilirsin de, zevkler ve renkler diyelim ^_^ "uzatmayın lütfen" diye ben yazacaktım, sen yazmışsın, teşekkürler. aslında cevap yazmayacaktım konu kirlenmesin diye ama bi manada bu entry bu olay tartışmaya dönüşmeden son entry olsun diye yazdım, cevap vermesen de olur zaten sana bi imada bişeyde bulunmadım ^_^

edit:

ekleyem mi kulübe :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.