Jump to content

Freezing İkinci Sezon Açıklandı: Freezing Vibration !


kawaii kereste
 Share

Recommended Posts

Freezing İkinci Sezon Açıklandı:

Freezing Vibration !


Resmi ekleyen


2011'de çıkan birinci sezon bir ecchi seri olarak oldukça beğenilmişti ve devamının geleceğinin bir nevi sinyalini vermişti, ama anime dünyasında bu tip şeyler kesin olmuyor ne yazık ki. O yüzden bu haber beni çok rahatlattı, serinin seveni varsa rahatlayın gençler, 2. sezon geliyor.

Videosu çıkalı 1 hafta oluyor, ben yeni keşfettim ve tabii ki bunu benim paylaşmam lazım nickim dolayısıyla ^^ Tarihi henüz net değil ancak 2013 Sonbaharı'nda çıkacağı öngörülüyor serinin.

Konusu:

Başka bir boyuttan gelen Dünya'yı istila etmeye çalışan uzaylı "Nova"lar ile Dünyalılar savaş halindedir ve ana karakterimiz Aoi Kazuya, bu savaşın ana karakterleri hepsi kız olan Pandoraların eğitildiği okula gelen bir gençtir. Aoi Kazuya kendi döneminin en iyisi olan herkesin tehlikeli olarak bildiği "Dokunulmaz Kraliçe" Satellizer L. Bridget ile bir şekilde tanışır ve ona Limitçisi olarak yardım etmek ister, çünkü onu ölmeden önce müthiş bir Pandora olan ablasıyla bağlantılı görmekte ve bu yüzden kendisini ona yakın hissetmektedir.

Bu da yayınlanan ilk video:

http://www.youtube.com/watch?v=fw6PqwWFueQ


Kaynak: http://www.animenewsnetwork.co.uk/news/2013-03-30/2nd-freezing-anime-season-1st-promo-streamed
Link to post
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Freezing İkinci Sezon Açıklandı: Freezing Vibration ! 2011'de çıkan birinci sezon bir ecchi seri olarak oldukça beğenilmişti ve devamının geleceğinin bir nevi sinyalini vermişti, ama anime düny

mangası hala devam ediyor.ing takip ediyorum.çıkcağı belliydi zaten.

önce birini izliyimdE :D

Her ecchi de güzel olmuyor ki,bazılarının ki bir iki bölüm sonra sıkıyor izlerken ,konu ilginçse tadında oluyor...İlkini de izlemedim sanırım ,o yüzden bunun nasıl olacağını izleyip de görüceğiz...Tanıtım için arigatou gozaimasu..

Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.