Jump to content

Freezing İkinci Sezon Açıklandı: Freezing Vibration !

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Her ecchi de güzel olmuyor ki,bazılarının ki bir iki bölüm sonra sıkıyor izlerken ,konu ilginçse tadında oluyor...İlkini de izlemedim sanırım ,o yüzden bunun nasıl olacağını izleyip de görüceğiz...Tanıtım için arigatou gozaimasu..

benim için 3 büyük ecchidir High School DxD, Highschool of the Dead ve Freezing. bi de Green Green var bunlara yakın sayabileceğim. ecchi izlerim, severim diyorsan kaçırmaman gereken bir seri kesinlikle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Freezing İkinci Sezon Açıklandı: Freezing Vibration ! 2011'de çıkan birinci sezon bir ecchi seri olarak oldukça beğenilmişti ve devamının geleceğinin bir nevi sinyalini vermişti, ama anime düny

mangası hala devam ediyor.ing takip ediyorum.çıkcağı belliydi zaten.

önce birini izliyimdE :D

fesatlığı bıraktım yine anlayamadım :P adamlar dondukları için mi titreşcçekler freeze büyüsü yerine buz büyüsü mü gelicek bi türlü bulamadım cevabı *lol* sen bulduysan söyle :P Fesatlıktan değil ayni fesatlık oalyı ayrı gerçi :D

bana Code Geass serisinin niye R1 ve R2 olduğunu söyle ben de sana Vibration hakkında bir açıklama yapayım :D

niye S1 ve S2 değil veya niye L1 ve L2 değil yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel ve etkileyici olursa severim tabi.Ama bazıları da sırf ecchi diye saçma sapan oluyor onları da izlerken sıkılıyorum.Şimdi bir tane başlamış mesela Hand-Maid-May ilk bölüm pek zevk vermedi.Bende vazgeçtim..Anime eğer güzel ise ilk bölümde sarıyor ,olmuyorsa zorlamaya gerek yok...Bu kötü demedim,izledikten sonra karar..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel ve etkileyici olursa severim tabi.Ama bazıları da sırf ecchi diye saçma sapan oluyor onları da izlerken sıkılıyorum.Şimdi bir tane başlamış mesela Hand-Maid-May ilk bölüm pek zevk vermedi.Bende vazgeçtim..Anime eğer güzel ise ilk bölümde sarıyor ,olmuyorsa zorlamaya gerek yok...Bu kötü demedim,izledikten sonra karar..

olumsuz görebileceğim tek nokta, Fan Service ile romantizmin bir arada olması. aynı sıkıntı High School DxD'de var.

tam sen kıza sempati duyuyorsun, "tamamdır artık bacımız." diyorsun, kız gidip olmadık yerde damı gözü dağıtıyor... bunun haricinde olumsuz hatırladığım bir şey yok Freezing'de, hikayesi sürükleyici, Satellizer gibi bi karakteri var vs. vs.

tabii beğenmeyebilirsin, ama ben çok beğenmiştim :D izlediğim 2. animeydi ve bana anime izlemeyi sevdiren animedir kendisi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SatellizerLB ilk önce seni bu kadar etkilemiş ise ilk serisini bir izliyeyim ondan sonra buna başlarım.Ecchi demek sırf balon gibi göğüs izlemek değil bence ,birde konu da önemli..saçma sapan konular da bayıyor insanı...Bu kadar övgüne dayanamayıp en kısa zamanda izliyeceğim...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seyredilmeye değer görmüşüm sanırım başlamışım...Sanırım bu anime site daha önceki halinde başlanılmış daha sonra site değişince unuttuğum animelerden...İlk bölümü izlemiş bir yıl önce ama şu an hatırlamıyorum...Ama yorumlarda tam düşündüğüm gibi biraz abartılı çizimler..
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.