Jump to content

Naruto da Dragon Ball, One Piece ve Toriko'nun Arasına Katıldı.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sıradaki sürpriz kim olacak? Anime ve manga severleri heyecanlandıran, Namco Bandai Games’in Shonen Jump karakterlerini içeren yeni dövüş oyunu J-Stars Victory Vs.’ye Toriko, Luffy ve Goku’dan sonr

ewt ya :( biz bunu oynuyamayız japonyadan buraya :(

Kiritonun Nitoryuu su gördüğüm en berbat nitoryuu

öyle ki Zoroyu falan geçtim ortalama bir samuray-kenshin animesinde bile 2 saniye dayanamayacak bir karekter kirito ki biz burada kimlerden bahsediyoruz

Kılıç ne onu bilmeyen insanlardan ne bekliyorsun ki?

Kılıçların kalınlığı bile ben körüm diye bağırıyor. Bu kadar büyük yapımların arasında gelmiş krito diyor ne diyeyim.Sao gibi 25 bölümü zor etmiş onlarca bugu olan bir seriyi, one piece gibi enel dışından nadiren bug gördüğümüz ve o buglarında açıklaması olan 590 bölümlük bir seriden bahsediyoruz. Bleachte bug yok zaten,güç dengesi olmadığından. Naruto da güçler başta açıklandığından bir şey demiyoruz yan karakterler ezik kaldı sadece.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kılıç ne onu bilmeyen insanlardan ne bekliyorsun ki?

Kılıçların kalınlığı bile ben körüm diye bağırıyor. Bu kadar büyük yapımların arasında gelmiş krito diyor ne diyeyim.Sao gibi 25 bölümü zor etmiş onlarca bugu olan bir seriyi, one piece gibi enel dışından nadiren bug gördüğümüz ve o buglarında açıklaması olan 590 bölümlük bir seriden bahsediyoruz. Bleachte bug yok zaten,güç dengesi olmadığından. Naruto da güçler başta açıklandığından bir şey demiyoruz yan karakterler ezik kaldı sadece.

Yav sen nasıl birisin anlamadım. Her yerde Sword Art Online 'yi eleştiriyorsun. SANANE ?????

İzleyen izler , beğenen beğenir. Seni ilgilendiren konu yok burda. Sevmemişsindir 1 kere der geçersin de sen bu işi fazla abarttın..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.