Jump to content

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Toprakezgi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar :D Ben, Haruka ve birkaç sınıf arkadaşımız resim odasının duvarlarını boyadık. Uzun süredir yılmadan çalışıyoruz. Çok büyük sorunlar yaşadık. :( Biz çizip boyadıktan sonra duvara ba

Kanka hızlı resim valla neden göremedin ki acep :o Dimi :D Ya bizim sınıf alıştı zaten çoğuna az çok bir şeyler izlettik. Okulda da gelip konuşmak isteyenler oluyor. :D Bugün resim hocamız siz böyle

Kanka face'e koyacağım birazdan :D Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottoman Empire istiyormuş.. :blink: Edit: Ottomon yazmışım Kaya sayesinde farkına vardım. Sağol Kaya

zaaa. benim babam da "senin şu anime karakterlerini bizim evin dış cephesine çizsek ya?" deyip duruyor. Madem üni kazanamayacaksın, gelen geçen bakar, hatta belki gazeteler de gelip haber yapar da kısa yoldan köşeyi dönersin diye düşünüyor.

şaka maka güzel olmuşlar. :D Darısı bizim okula.

Eh çiz bence babandan böyle bir teklif geldiyse. :D Harika olur. :D Teşekkür ederiz. :D

Eey son seneniz degil mi sizin, ne diye uğraşıyorsunuz :)

Kim ? :o Biz mi :o Biz seneye hazırlanıyoruz işte. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka face'e koyacağım birazdan :D/> Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottoman Empire istiyormuş.. :blink:/> Edit: Ottomon yazmışım Kaya sayesinde farkına vardım. Sağol Kaya, sen de olmasan.. :D/>

Oda benim gibi Osmanlı hayranı büyük oranla.

Bu arada güzel olmuş bütün çalışmalarınız devamını dilerim inş istediğinizi başarırsınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son sene ha benim daha bir senem daha var

Bu arada hangi üniye gideceksin :D :blink:

İyi biraz daha uğraşman için vaktin olur gambatte ! :D

Ya boğaziçi marmara falan çağırıyoda bakıcaz artık naz yapıyorum :D İstanbul da herhangi bir hemşirelik bölümü hangi üniversite olduğu farketmez istanbulda ve hemşirelik olsun yeter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.