Jump to content

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Toprakezgi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar :D Ben, Haruka ve birkaç sınıf arkadaşımız resim odasının duvarlarını boyadık. Uzun süredir yılmadan çalışıyoruz. Çok büyük sorunlar yaşadık. :( Biz çizip boyadıktan sonra duvara ba

Kanka hızlı resim valla neden göremedin ki acep :o Dimi :D Ya bizim sınıf alıştı zaten çoğuna az çok bir şeyler izlettik. Okulda da gelip konuşmak isteyenler oluyor. :D Bugün resim hocamız siz böyle

Kanka face'e koyacağım birazdan :D Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottoman Empire istiyormuş.. :blink: Edit: Ottomon yazmışım Kaya sayesinde farkına vardım. Sağol Kaya

Kanka face'e koyacağım birazdan :D

Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottomon Empire istiyormuş.. :blink:

Ottoman olmasın o :P fairy tail'in yanlış yazıldığını tek benmi düşünüyorum ? :D

Çok güzel olmuşlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ottoman olmasın o :P fairy tail'in yanlış yazıldığını tek benmi düşünüyorum ? :D

Çok güzel olmuşlar :)

asdasdasd. :D Bi'şeye benzemiş yazdığım neyse. :D Sen anlamışsın sonuç olarak Kaya efendii. :D Biz de insanız. -_-

Harfler biraz karışık duruyor ama doğru ya o. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.