Jump to content

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)'a OAD

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Daha fazla Attack on Titan animesine ne dersiniz?

Resmi ekleyen

Anime dünyasına bomba gibi düşen Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) için bir OAD (Original Animated DVD) geleceği, yapımın resmi sitesinde açıklandı. Manganın 11. cildinin Limited Edition’ı ile birlikte çıkacak olan “Ilse’nin Günlüğü” adlı orijinal anime, yeni başlayan anime serisinin ekibi tarafından hazırlanacak ve animedeki muhafızlarla ilgili bir hikayeyi işleyecek. (Muhtemelen geçmişlerini)

Shingeki no Kyojin OAD’ı 9 Ağustos’ta çıkacak. Anime serisindeki aynı isimler tarafından hazırlandığından kaliteli bir yapım daha beklemek çok da yanlış olmaz herhalde, öyle değil mi?

Attack on Titan Animesini izlemek için tıklayın.

KAYNAK : AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime başında duygusal sahnelerle start aldı..Konu her zaman ki gibi hayallerin ötesin de..Adamlar nasıl bir zekaya sahip her anime de beni şaşırtıyorlar zaten..Bu da tabi onlardan biri..Şu an çok fazla bir şey söyleyemem zaten ama başın dan bir kahramanlık olayının olacağı belli olan yapıtlardan biri diyebilirim...Bizde tanık olmak için takipteyiz..Tanıtım için arigatou .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manganın 11. cildinin Limited Edition’ı ile birlikte çıkacak olan “Ilse’nin Günlüğü” adlı orijinal anime

"Liseli'nin Günlüğü" diye okudum ilk okuyuşta...

bu arada galiba bu anime Turkanime'de Eren sponsorluğunda izleniyor :D haftada 1 kere haberini görüyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.