Jump to content

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan)'a OAD

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Misafir RoseOfHeaveN
Herkes bu animenin resimlerini paylaştıkları için 1.bölümü izlemesem bile izlemiş kadar oldum :D Tüm bölümleri yüklenince izlemeyi düşünüyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes bu animenin resimlerini paylaştıkları için 1.bölümü izlemesem bile izlemiş kadar oldum :D Tüm bölümleri yüklenince izlemeyi düşünüyorum

Bende senin gibi düşünüyordum fakat bu gidişle çok spoiler yeriz biz...

Bu yüzden 2. bölüm çıktığında başlamayı düşünüyorum. Yoksa herkesten spoiler yemeye başlayacağım...

Bence sende başla. Senin için diyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben animeyi dolmasını beklerken önce yorumlara şöyle bir göz atıyorum.Daha sonra o kişinin o animeden ne anladığına bakıyorum..Bazen çok tatlı spoiler veriyorlar.Bu da benim hoşuma gidiyor.Ne kadar kendini kaptırarak izlediği yazdığı bir kaç cümleden anlaşılıyor.O animeden de soğumuyor aksine daha çok severek takip ediyorum...Öbür türlü nereden anlaşılacak o animenin güzelliği..Unutmadan burada ki yaş ortalaması da önemli tabi.Yorum yapmayı farklı algılayabilirler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence çok güzel bir anime hem konusu çok güzel oturmuş yani saçma boşluklar yok hemde görüntüsü mükemmel.Anlatış tarzı çok sade hiç karıştırmadan gayet güzel özetlediler konuları.bence çok güzel devam edebilir.Yılın en bomba animesi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.