Jump to content

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

Romantik animeler de sonuçta bir hayal gücünün ürünü, onlar da insanların aşk hakkındaki düşüncelerinin ve kurdukları hayallerinin bir yansıması. Her romantik seride yeni bir bakış açısı ve fikirle karşılaşabilirsiniz Kimi ni Todoke'de farklı bir bakış açısı görürsünüz Nana'da farklı bir bakış açısı... ilgi çekici :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

imrendiği şeyleri istermiş insanın canı benimkide öyle sanırım

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman

Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz? Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.

Filmde sevmem itici ve yapmacık geliyor.

Ama animede sevmemin nedeni belki de aşk denen duygunun gerçekten nasıl olacağını iyi bir yolla anlatmasından kaynaklı.

Gerçek aşkla alakası olmadığını biliyorsunuz ama yinede böyle olmasını istediğiniz için izlemek size keyif verebiliyor.

En azından bende böyle.

Birde aşkın her halini gözlemleyebiliyorsunuz animelerde bu da ilgi çekiyor.

Tabi her romantik anime için geçerli değil bu.

Bana romantik türünü sevdiren anime aşkın en masum halini anlatan "Kimi Ni Todoke"dir.

Söylemeden geçmek istemedim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başrol anime kızlarının yanaklarının kızarışını, erkeklerin o kendini beğenmiş gülümsemelerini görmek çok güzel oluyor... Sonra ikisi bir araya gelince insan bir heyecanlanıyor falan o duygu hiç bir şeyle değiştirilmez... Bu yüzden en sevdiğim tür romantik :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz?

Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.

İnsan kendisinde eksik olan şeyleri ilgi cekici bulur

Bende romantizm animelerini severim hatta romantizm olmayan animeler ilgimi cekmiyor tabiki pempe dizi tadında olanlarıda izlemiyorum büyü doğa üstü gücler aksiyon mecha ama icinde illaki romantizm olmalı anime dıyınce akla gelen naruto bleach gıbı anımelerın eksık oldugu bır yön narutoda romantzm olsa cok daha ıyıolabılırdı yuzeysel olarak cocuksu bır romantzm var ama yeterlı degıl

Filmde sevmem itici ve yapmacık geliyor.

Ama animede sevmemin nedeni belki de aşk denen duygunun gerçekten nasıl olacağını iyi bir yolla anlatmasından kaynaklı.

Gerçek aşkla alakası olmadığını biliyorsunuz ama yinede böyle olmasını istediğiniz için izlemek size keyif verebiliyor.

En azından bende böyle.

Birde aşkın her halini gözlemleyebiliyorsunuz animelerde bu da ilgi çekiyor.

Tabi her romantik anime için geçerli değil bu.

Bana romantik türünü sevdiren anime aşkın en masum halini anlatan "Kimi Ni Todoke"dir.

Söylemeden geçmek istemedim :)

Aynen sana katılıyorum film veya gerceklıktekı aşk türü şeyler bana yapmacık geldiği icin hazetmıyorum ama anımelerdeki o ifadeler o duygular öyle güzel işleniyorki animelerde yaşayası geliyo insanın lol

Gerçekte bulamayacağım (!!!) romantizmi ancak animelerde gördüğüm için <_<

Animelerdeki romantizm mangakaların arzuladıklarını kagıda dökmesinden ibarettir hayal ürünür yani , insanlar birini kapıdan kovsan bacadan girecek kadar sevemez insan kibirlidir bencildir herkezin kendini korumak icin görünmez duvarları vardır bunu evli ciftler bile aşamaz cogu zamam o duvarların arkasında yatan duyguları belli etmek insanlık icin zayıflıktıt kücük düşmedir kendini başkasının kollarına bırakamaz cünki insan oglu herseyden cabucak vazgecebılır en büyük acıyı bile zamanla unutabilir animelerde romantzim in sevılmesının nedeni budur bırbırınden vazgecemeyen kişiler görürüz duygularını haykırarak söyleyen karakterler herkez asıl karakterın yerıne koyar kendını ve görülen ilgi insanı tatmin eder yani yine bencilliğimiz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben animelerde romantizm den çok aşka ulaşabilmek için çekilen acıyı seviyorum. dramlar, imkansız gibi görünen aşklar nerdeyse vazgeçilen bi aşk varsa bayılıyorum diyebilirim :D vıcık vıcık bi aşk ayrı mesele haremlere ağır uyuz oluyorum. kimse bir yere varamıyor. Maji de Watashi ni Koi Shinasai! den örnek verecek olursak animede tamam bi tane başrol erkek var ama ekipte 3 tane daha erkek var bütün kızlar tek bir adamı seviyor çıldırmamak elde değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Çünkü her insan aşık olur sever yani romantik animeler de insan kendini bulabiliyor. Gerek kadın olsun gerek erkek cidden gerekli yani arada izlenmeli romantik animeler.

Birkaç romantik anime önereyim.

Ao Haru Ride

Lovely Complex (Favorimdir)

Sukitte ii na yo

Tabi daha bir sürü vardır ama izlediklerim içinden bunlar güzeldir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.