Jump to content

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

imrendiği şeyleri istermiş insanın canı benimkide öyle sanırım

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman

Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz? Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.

Romantik Animeleri severim çünkü... En başta çok Romantiktir :D Gerçekte yaşamak istiyeceğim durumları görürüm ve o heyecanı bastırırım :/ (Şimdiki kızların hepsi TELEFON denen alete bağımlı yaşadığı için... "Derdiniz NE ?" )

Komik durumlar çok fazla olur. Gerçekte yaşanabilecek durumlar meydana gelir. Ve en önemlisi ROMANTİKTİR :D

İnsan izledikten sonra mutlu oluyor... Keşke benimde böyle bir ilişkim olsa diyor...

(Keşke bu dünya ya Anime karakteri olarak gelseydim... Hayat daha güzel olurdu... :|)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kimse alınmasın ama hangi şehir ülke olursa olsun Çoğu erkek odunun teki -_-  arkadaş belkide erkeklere göre de öyledir orasını bilemem :D​  herkes güzel bir romantizm kurmuştur kendince gerçekte bu imkansız dışı bir şey ama en azından büyülemeyi de başarıyor anime olsada kendimce düşüncem bu  :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Romantik Animeleri severim çünkü... En başta çok Romantiktir :D Gerçekte yaşamak istiyeceğim durumları görürüm ve o heyecanı bastırırım :/ (Şimdiki kızların hepsi TELEFON denen alete bağımlı yaşadığı için... "Derdiniz NE ?"

Komik durumlar çok fazla olur. Gerçekte yaşanabilecek durumlar meydana gelir. Ve en önemlisi ROMANTİKTİR :D

İnsan izledikten sonra mutlu oluyor... Keşke benimde böyle bir ilişkim olsa diyor...

(Keşke bu dünya ya Anime karakteri olarak gelseydim... Hayat daha güzel olurdu... :|)

bence hayatının güzel olacağı yaşadığın animeye bağlı yani söyle bir bak  -_- - shingeki no kyojin  , death note , mirai nikki ( gerci yukki ol hayat sana güzel tabi B)  ) elfen lied vs vs   :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence hayatının güzel olacağı yaşadığın animeye bağlı yani söyle bir bak  -_- - shingeki no kyojin  , death note , mirai nikki ( gerci yukki ol hayat sana güzel tabi B)  ) elfen lied vs vs   :P

Itazura na Kiss olsa ? yada Sword Art Online ? (Keşke SAO olsa ama işte şans bu :/ ) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.