Jump to content

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

Çok seviyorum denemez ama aksiyonlu, hareketli, doğaüstü güç gösterili shounenlerden veya ağır konulu seinenlerden sonra sessiz sakin biraz dramlı veya komedili romantizm animeleri hoşuma gidiyor çünkü gerçek olamayacak kadar güzel yapılıyor ve sakinleştirip kafamı dağıtıp değişik güzel duygular hissetiriyor. :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

imrendiği şeyleri istermiş insanın canı benimkide öyle sanırım

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman

Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz? Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.

Fakat anime diyarındaki genel kültür ve inanışlara göre genel olarak Romantizm yapımcısına para kazandırmıyor, en azından tek tür Romantizm olan animelerin çoğu para etmemiş. Son zamanlarda Shigatsu Kimi to Uso animesi en çok satan Romantiklere girebilmişti ama mangasının çılgınlarca satmasına rağmen o bile BD satışlarında ortalama 7k falandı. Bu tür ancak bazı kombolarla daha çok işe yarıyor diyelim, hele Okul, Komedi, SliceofLife en bariz örnekleri.

En sevdiğim yanı ana tür olarak değilde yardımcı, alt bir tür olarak her türlü seriye en çok uyum sağlayan tür.    

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana tür olarak olduğunda ve serinin genelinde romantiklik ağır bastığında sevmem , hatta nefret ederim , fakat ucundan köşesinden hele de sevdiğim iki karakterse bayılırım o zaman , çok hoş bir hava katıyor . Seride romantizm yoksa bile olsun isterim.

Fakat tek başına , iki gencin veya onun bunun 13 / 25 bölümlük aşkı , hele de okul ortamıysa ... Çok sıkıcı geliyor bana

Dediğim gibi ufaktan , kenardan köşeden oldu mu tadından yenmez *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes uzun yazmış bu sefer benim ki kısa çok basit

Yakışıklı ve Romantik olan erkek için ... Acıdım şu an kendime ... Yine de Shonen Jump ❤

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hep aksiyon bir yere kadar sarar.Arada romantik de izleyceksin.Ama işte romantizm türü geçip de romantizmin hakkını veren animeler yarıdan da azdır açık ve net.İzlediğim son 9- 10 romantik anime hayal kırıklığıydı benim için.İzlerken mutlu olayım,güleyim ağlayayım bunu yapacak anime bir elin parmaklarını geçmez işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.