Jump to content

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

imrendiği şeyleri istermiş insanın canı benimkide öyle sanırım

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman

Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz? Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman daha mutlu oluyorum :embarrassed4-onion-head-emotico .( böyle sevenlerde vardır belki diye de umutlanmıyor değilim :ahaaah-onion-head-emoticon:  )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman daha mutlu oluyorum :embarrassed4-onion-head-emotico .( böyle sevenlerde vardır belki diye de umutlanmıyor değilim :ahaaah-onion-head-emoticon:  )

Aynen yok gibi hiç rastlamadım... Başkasının aşkını o tutku ve şehvet dolu anları izlemenin zevkide bir ayrı.... :embarrassed1-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animelerdeki aşklar çok masum ve insanın içini ısıtan duygular verebiliyor  :embarrassed4-onion-head-emotico .

Ama gerçek hayatta nerde  :hate-onion-head-emoticon:

Özellikle de çekingen çiftlerin arasındaki aşklar çok hoş  :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben aşkın nasıl bişey olduğunu anlamaya çalışıyorum. :hehe-onion-head-emoticon:   tabii animeler gerçek hayata uydurulmaz orası farklı bir dünya. :embarrassed4-onion-head-emotico

çok çekingenimdir hala bir erkekle konuşamam doğru düzgün onlar nasıl yapıyo onu anlamaya çalışıyom.  :embarrassed2-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.