Jump to content

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Chaos Emperor

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

imrendiği şeyleri istermiş insanın canı benimkide öyle sanırım

hmmm bi bakalım gerçek hayatta başkalarından gördüğüm kadarıyla birbirini gerçekten seven insanlar yok gibi :depressed1-onion-head-emoticon:  bende birbirlerini seven kişiler görmek istiyorum o zaman

Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz? Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.

• 2 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

Aşk hikayeleriyle içimi baydıkları için. Kendimden geçiriyorlar beni. Böyle zamanlarda iyi oluyor. Oturuyorum tüm dünya ile irtibatımı kesip o salak gülümsememi de takıyorum etkisi izledikten sonra bile sürüyor. Hayal dünyam için seviyorum. Ben değil hayal dünyam seviyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Neden izliyorum? Bir düşüneyim. Varoluşundan beri insanı hem en yüksek seviyede neşelendiren hem de en yüksek seviyede üzen tek durumdur romantizm. İkisini dengede tutmak neredeyse imkansızdır. Animeler ise bunu en iyi yansıtan şeyler bana göre. Victor Hugo'nun Sefiller kitabı gibi. Savaş dönemi içerisinde yaşanmış o inanılmaz hikayeyi neden 21 yılda yazabildi sanıyorsunuz? Romantizm akımının öncüsü üstadın eserini animelere çok benzetirim. Bu yüzden konusu "romantik anime" olsun olmasın her animede romantiklik olmalı diyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.