Jump to content

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

fuyu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Güncelleme - 18.04.2015 Uzun zaman sonra yeniden merhabalar  :D konoha  :rolleyes: d.gray-man'in ana karakterleri (biraz chibiye kaçıyorlar sanırım :ph34r: Güncelleme -

güncelleme   yüzü pek net çıkmamış  :unsure:           umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum  ^_^

üstteki karakterin çocuk hali ^_^ zeynep abla güncellemesi :D ^_^ yorumlarınızı bekliyorum :) edit:zeynep abla akşam forum kapandığı için biraz geç oldu :unsure:

Eğer sen bunları sadece hayal gücünle çizdiysen OMG OMG OMG !!1 :D Çok güzel olmuşlar , benim hedefim doğrultusunda gidiyorsun , ben de bu tarz çizimlere sahip olmak istiyorum ve tabii sonra da mangaka ve ya çzigi romancı olabilir :D

Benim çizimlerimi de görmeni isterim, yorumlarınıda bekliyorum.

Sana linkini mail le atayım , reklam olmasın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer sen bunları sadece hayal gücünle çizdiysen OMG OMG OMG !!1 :D Çok güzel olmuşlar , benim hedefim doğrultusunda gidiyorsun , ben de bu tarz çizimlere sahip olmak istiyorum ve tabii sonra da mangaka ve ya çzigi romancı olabilir :D

neyin reklamı olacak ya resimler turkanimede değil mi ? :D turkanimede turkanimenin reklamını mı yapacan ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler ^_^ evet hayal gücümle çiziyorum :D çize çize gelişiyor zaten önemli olan devam etmek :) tamam bakarım çizimlerine ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet çiz çize gelişiyo ve alışıyosun ve 3 saatte yaptığın karakteri 1saatt yapabilirsin ben şu an yaptığım manganın 1 sayfasının 2 saatte yaptım kalan 7 sayfayı 2 saatte yaptım mürekkeple üstünden geçmekte dahil.

Vede 3. sayıda yayınladım mangamı.

ben ilk başta karakteri her yönden çiziyorum öylede elim alışıyor zaten sonra daha kolay oluyor manga filan çizmek ama yeni karakterler çizmek daha zevkli geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuşlar :D Aklından mı çizdin?Eğer aklından çizdiysen muhteşem bir yeteneğin var :) (ciddiyim)

teşekkür ederim ^_^ evet aklımda çizdim hep aklımdan çiziyorum zaten :D

Bakmadan çizmişsin çok hoş olmuşlar :D Ellerine sağlık. Bu aralar çizimler çok oluyor ben de çizmek istiyorum canım çekti. :D

çok teşekkür ederim ^_^ bu sıralar çok oldu gerçekten aslında biraz çekingen biri olduğum için koymayacaktım ama koyan bir sürü kişi olduğu için cesaret edip koydum :D resimleri gördükçe benimde çizesim geliyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.