Jump to content

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

fuyu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Güncelleme - 18.04.2015 Uzun zaman sonra yeniden merhabalar  :D konoha  :rolleyes: d.gray-man'in ana karakterleri (biraz chibiye kaçıyorlar sanırım :ph34r: Güncelleme -

güncelleme   yüzü pek net çıkmamış  :unsure:           umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum  ^_^

üstteki karakterin çocuk hali ^_^ zeynep abla güncellemesi :D ^_^ yorumlarınızı bekliyorum :) edit:zeynep abla akşam forum kapandığı için biraz geç oldu :unsure:

Astek sen herkeze karışmaya başlamışın bırak nasıl yorum yaarsa yapsın herkez öyle yorumar yazıyo.

herkeze karışsaydım emin ol ilk sana karışırdım senin kadar gereksiz yorum yapan yok

örnek istiyosun şuan yaptıgın gibi :) apo 10dkda bütün konulara yorum yaptı 30 yorum kastı ondan öle dedim ama sen bilip bilmeden yorum attın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel çizimler... 1.sayfanın 2.resmini çok beğendim... ;) 2. sayfadaki resimiler de güzel olmuş duygu aktarımı iyi benim görüşümce...

teşekkür ederim :) 2. resmi bende çok seviyorum :D

çizimlerin çok hoş :rolleyes: eminim ileride daha da güzel olacaklar ;)

kasinlikle kıskanmıyorum asla, kıskançlık mı o da ne insanlar niye birbirini kıskanır ki nolmuş yani yetenek varsa biz de yok diye illa kıskanmak mı lazım öyle duygular beslemem

çok teşekkür ederim ^_^ inşallah :)

fonrdal dan sonra en iyisi bu bence

teşekkürler :)

Gayet güzel ve tatlı çizimlerin var, beğendim ^_^

teşekkürler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.