Jump to content

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

fuyu

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Güncelleme - 18.04.2015 Uzun zaman sonra yeniden merhabalar  :D konoha  :rolleyes: d.gray-man'in ana karakterleri (biraz chibiye kaçıyorlar sanırım :ph34r: Güncelleme -

güncelleme   yüzü pek net çıkmamış  :unsure:           umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum  ^_^

üstteki karakterin çocuk hali ^_^ zeynep abla güncellemesi :D ^_^ yorumlarınızı bekliyorum :) edit:zeynep abla akşam forum kapandığı için biraz geç oldu :unsure:

• 4 hafta sonra...

Tamam vücut güzel hatta mükemmel ama, tüm resimlerde orantısızlık var kafası daha büyük en belirlenmiş olanı 1.resim.  Yüzlere biraz daha çalış bence. Ha birde tavsiye vereyim. Önce bi kafayı çiz sonra yüzü sonra kafanın üstünü sil saç ekle. Aynı şeyi gövde de yapabilirsin. Sana kalmış :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşına göre oldukca iyi bi arkadasım ufak tefek animasyon yapmak istiyordu eğer işler istediği gibi olursa özellikle sana mesaj atacagım :)

teşekkürler :) tamam

Tamam vücut güzel hatta mükemmel ama, tüm resimlerde orantısızlık var kafası daha büyük en belirlenmiş olanı 1.resim.  Yüzlere biraz daha çalış bence. Ha birde tavsiye vereyim. Önce bi kafayı çiz sonra yüzü sonra kafanın üstünü sil saç ekle. Aynı şeyi gövde de yapabilirsin. Sana kalmış :D

haklısın başı vücuda göre biraz büyük yapıyorum. çizmeye gözden başlıyorum genelde ama senin dediğini de deneyeceğim. sadece ilk sayfadaki resimlere baktıysan onları çizeli baya bi oldu istersen sonrakilerede bakabilirsin  :)

Çok güzel olmuş keşke bende çizebilseydim  :good-job-onion-head-emoticon:

teşekkür ederim  :) öyle deme çizimi çok çizerek geliştirebilirsin  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.