Jump to content

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

fuyu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Güncelleme - 18.04.2015 Uzun zaman sonra yeniden merhabalar  :D konoha  :rolleyes: d.gray-man'in ana karakterleri (biraz chibiye kaçıyorlar sanırım :ph34r: Güncelleme -

güncelleme   yüzü pek net çıkmamış  :unsure:           umarım beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum  ^_^

üstteki karakterin çocuk hali ^_^ zeynep abla güncellemesi :D ^_^ yorumlarınızı bekliyorum :) edit:zeynep abla akşam forum kapandığı için biraz geç oldu :unsure:

Biraz fazla ince çiziyorsun ve ayakkabılar konusunda biraz sıkıntın var.Bunun dışında ben çok beğendim, eline sağlık...

haklısın ayakkabılara daha yeni eğilmeye başladım. yorumun için teşekkürler :)

Renkler çok tatlı.   :wub: Bir de kıyafetleri de hoş geliyor bana.  :D karakterlerinin farklı bir havası var. Karakterlerin ince olması hoş gelmeye başladı ama vücuda çok düz çizgiler çizmesen daha iyi olur.  :) Mesela mavi saçlı kızın ve son resminin bir kolu öyle.   :)

:) aslında düz çizmemeye çalışıyorum ama elim alışmış sanırım unutuyorum  :unsure:

Orantı sorunu hemen hemen hepsinde var bunun için anatomi çalışman senin yararına olur.

Sondan ikinci çizimde de yürüme hatası var mesela. Buna bakarak hatanı daha net anlarsın.

8xlmqc.png

anatomi çalışıyorumda o resimde amacım karakteri yürütmek değildi o yüzden garip durmuş olabilir normal bir şekilde dururken amaçsızca adım atmak için düz bir şekilde ayağını ileri atarsın ya (anlatamadım büyük ihtimalle  :ph34r:) farklı bir duruş denemiştim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meast yine şekil ya, kaynak gösteriyo :D adam profesyönel :D

o değilde şu kıyafet çizimlerin çok şekiller, çizimlerini seviyorum.

Ince olmaları hoşuma gidiyor ama fazla ince de çizme , kimse çizimlerinin incelikten kırılmasını istemez heralde :D

düz çizgi konusu olarak , bence senin çizgi stilin keskin ve düz çizgiler, -misal olarak bir ara karikatür kursuna gidiyordum, oradaki hocamda benim çizgilerime sert diyordu,stilden stile değişir-

önemli olan sert çizgilerini göze batmayacak ustalıkla çizmen, eğer başarabilirsen kendi tarzını oluşturmuş olursun.

Gelişmeleri heves ve merakla takip ediyorum, yeni resimler yoldadır umarım !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

meast yine şekil ya, kaynak gösteriyo :D adam profesyönel :D

o değilde şu kıyafet çizimlerin çok şekiller, çizimlerini seviyorum.

Ince olmaları hoşuma gidiyor ama fazla ince de çizme , kimse çizimlerinin incelikten kırılmasını istemez heralde :D

düz çizgi konusu olarak , bence senin çizgi stilin keskin ve düz çizgiler, -misal olarak bir ara karikatür kursuna gidiyordum, oradaki hocamda benim çizgilerime sert diyordu,stilden stile değişir-

önemli olan sert çizgilerini göze batmayacak ustalıkla çizmen, eğer başarabilirsen kendi tarzını oluşturmuş olursun.

Gelişmeleri heves ve merakla takip ediyorum, yeni resimler yoldadır umarım !

aynen :D ama aslında orada amaç karakterin yürümesi değildi  :ph34r:

bunun gibi bişey yapmaya çalışmıştım 

320px-Volume_13.png

yorumun için teşekkürler  ^_^ aslında kıyafet çizmeyi sevmezdim ama üstüne eğilince hoşuma gitmeye başladı  :)

artık o kadar ince çizmiyorum  :ph34r:

haklısın şuan çizgiler üzerine eğildim daha doğrusu dikkat ediyorum  :)

yakında güncelleyeceğim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.