Jump to content

Benim garipler... Coming Soon :D

sebasuchan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu da ,Happy ve Şaluluuu'nun boyanmış hali :D

Çok güzel resim :D Ellerine sağlık...Umarım devamını getirirsin ;)

Gölgelendirme işte tonlama falanda deniyo hani mangalarda efeklerde falan siyahtan açık renge geiçiyoya onu yapmaya mürekkepleme deniyo. Genelde manga-ka'lar kullanıyo o kelimeyi.

Hımm valla ben yeniyim daha dün başladım çizmeye terimleri filan bilmiyorum :) öğrenmiş oldum bir tanesini Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Renkler gayet hoş elinde baya yatkınmış (ilk olduğuna inandıramassın kesin masanın altında bir yığın kıvrılıp atılmış kağıtlar vardır :D/>)

Jiraiya çizersen (çizebilirsen demiyorum.!) bende tipografi olarak manupile etmek isterim arkadaşım...

* Tamamen anime karakter olmuş, eksiklerini görebilmem için hayali çizimlerini de bekliyoruz zorlayalım biraz seni :)/>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni resimler geliyooor. Bu benim ilk paperchild'ım. En yakın arkadaşım Naruto delisi olduğu için bunu ona yaptım. Sırada Happy ile Şaluluuuu'nun renklendirmesi var. Özel ders verdiğim için ve bu aralar hasta olduğum için çok yavaş geliyor resimler -_-

Resmi ekleyen

Özel ders mi ?

Bana resim dersi versene o zaman :D

Ellerine sağlık çok güzel olmuş...Yandaki boyalarla mı boyadın ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Renkler gayet hoş elinde baya yatkınmış (ilk olduğuna inandıramassın kesin masanın altında bir yığın kıvrılıp atılmış kağıtlar vardır :D/>)

Jiraiya çizersen (çizebilirsen demiyorum.!) bende tipografi olarak manupile etmek isterim arkadaşım...

* Tamamen anime karakter olmuş, eksiklerini görebilmem için hayali çizimlerini de bekliyoruz zorlayalım biraz seni :)/>

Hehehe evet dediğin doğru masamın altı sketch defterleri ile dolu çok illustrasyon yaparım ama bunlar ilk anime çizimlerimdi Resmi ekleyen

Jiraiya'yı tabiki çizerim :D yarınımı da ona ayırıyorum o zaman. Böyle çizmem için talimatlar verilse pek güzel olur. Hayali çizimimde var biraz ecchi :D Baklavalı beyler çizcem hatunlar içün Resmi ekleyen

Özel ders mi ?

Bana resim dersi versene o zaman :D

Ellerine sağlık çok güzel olmuş...Yandaki boyalarla mı boyadın ?

Özel ders dediğim resim üzerinde değildi khkh ingilizce dersi veriyorum. Resim konusunda acemiyim daha yahu :)

Evet onlarla boyadım o boyalarda ta ilkokul 5ten kalma Resmi ekleyen

Güzel olmuş :)

Edit:Youtube'a derslerini çekip video olarak atabilirsin :)

Teşekkür ederiiim Resmi ekleyen

Özel ders dediğim ingilizceydi resim dersi verecek yetenekte değilim henüz Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.